• iyi bir oyunculuk eğitimi olmasına rağmen niyeyse hep aynı karakteri oynuyor. ailesiyle sorunlu, biraz goofy, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve bu yüzden şıpsevdi çıtkırıldım kızlara pek benzemeyen ve anlaşamayan, ama tomboy da olmayan, içindeki feminenliğinin adını tam koyamamış, hata yapmaya meyilli ama düzelmeye çalışan, romantik yönü ağır, jerk diyebileceğimiz erkeklere meyilli, şehirli genç kadın.
    oha baya iyi analiz yaptım bence.

neyse bu kızı çok iyi oynuyor ve krndisinin güzelliğinden midir oyunculuğundaki foğallıktan mıdır yoksa bende mi bir sorun var bilemiyorum ama ben bu karalterin suckerıymışım. (muhtemelen güzelliğinden)

kadının oynadığı herhangi bir şeyi izlerken 10 dakika içinde kendimi internette gillian jacobs fotolarını gezerken buluyorum.

resting bitch face’ine nice mankenleri harcarım be gillian.

edit: merak ediliyor. (bkz: juilliard) mezunu
  • altın gibi ışıldamasına, kendisine bakınca insanın aklına sağlıklı genler, gençlik, güzellik gibi ferahlatıcı şeyler gelmesine ve ulaşılmaz görünmesine rağmen rolü gerektirdiği zaman** gayet şapşal olabiliyor, seyirciyi kandırıyor. kısacası güzellik/komediye yatkınlık oranı bire bir.
  • margot robbie'nin yerine harley quinn karakterini oynasa sırıtmayacak tek aktris olabilir. yüz yapısı, ses tonu özel tasarlanmış sanki.
  • pek hakkı verilmeyen, ya da bana öyle gelen hem sempatik, hem güzel oyuncu. mesela kendisini captain marvel olarak görmeyi çok isterdim, aynı şekilde margot robbie'yi ne zaman harley quinn olarak görsem aklıma gillian jacobs geliyor. bu kadının yüzü, ses tonu ve oyunculuğu harley quinn'i oynamaya aşırı müsaitti.
  • brillant kelimesinin tam karşılığı olan yaratık. bir de onun oralarda bir yerde böyle bir güzellikle varolması ve benim de buralarda bir yerde acı çekiyor olmam kahredici... acilen bir imitasyonunu bulmalı yakın coğrafyalardan(avrupa, balkanlar, vb.) bir yerlerden!
  • alkolik babasıyla olan deneyimlerinden dolayı hayatında hiç alkol ya da uyuşturucu kullanmamış kendileri. buna rağmen love dizisindeki alkolik ve uyuşturucu bağımlısı karakteri mickey dobbs'u ve onun alkolü/uyuşturucuyu bırakma sürecini çok iyi yansıtmış, resmen yaşamış.

artık kendisini daha farklı yapımlarda, daha çeşitli karakterlerde görmek istiyorum,
    onun bunun yancısını oynamak için fazla yetenekli ve fazla güzel biri.

ayrıca evet, gerçekten kendisinden çok iyi bir harley quinn olurdu.
  • kesinlike underrated olan başarılı aktris. aynı zamanda hayallerimin kadınıdır :/ *
  • maşaallah bebek gibi aşırı güzel bişiy. ama aşırı çekici degil nedense, bu hatunda bi enteresanlık var.

he bi de eski toprak ekşicilerden. kanıt
  • güzel hatun, ancak community'de alison brie'nin altında eziliyor. çünkü alison brie hem şirin, hem de güzel. bir de iri memeli.
  • çok güzel, çok seksi, çok dişi, çok... çok... çok....
hesabın var mı? giriş yap