şükela:  tümü | bugün
 • ankara' da toptan fiyatına perakende satış yapan, aylık alışverişlerinizi uygun fiyata kapatabileceğiniz, gimat türevi.

  http://gimatgross.com.tr/main/default.aspx
 • ankara yenimahalle'de podium avm'nin karşısında yeni yapılanmaya girişmiş gross market. yoldan geçenlerin gözlerine soktukları dev gibi tabelaları ile piyasaya güçlü bir giriş yapacak gibi görünüyorlar. yolun karşısından bakıldığına inşaatın son safhasına gelindiği görülmekte. yakın zamanda gösterişli bir açılışla halka hizmet vermeye başlayacak gibi görünüyor.

  yeni web siteleri de şöyleymiş: www.gimatgross.net
 • istanbulda olmayan gross kültürünün son örneği. rize, ahi, city, pastırmacı ve atb gross dan sonraki macunköy gimat çevresindeki son mekan.

  içerisi gayet geniş rahat. reyon araları otoban gibi. her şey tertemiz pırıl pırıl. fiyatlar uygun. mesela ekmek mi alıcaksın 10 çeşidi var. ne bileyim, çikolata mı alıcaksın. 20 çeşidi var.

  yanlız temizlik çamaşır suyu deterjan kişisel bakım vb ürünleri direk giriş tarafına koymaları çok saçma olmuş. gıda bölümü mağazanın solundaki çıkış tarafına doğru kalıyor. genelde hep solda olur temizlik ürünleri. o ilginç geldi.

  bide tekelgross var opetin orada. candır, canandır. seviyoruz ulen.