şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hic komik olmayan komedyen.
  • gayet eğlenceli bulduğum komedyen. sahnelerde böyle kadınlara daha çok ihtiyaç var. beni zaman zaman kahkahalarla güldürdü. her sıradan komedyenin yaptığı gibi siyahi olmasıyla, garip aile üyeleriyle vb. şeylerle ilgili çok malzeme yaratsa da, yine de günlük hayatın komik yanlarıyla ilgili çok yaratıcı esprileri var. bu da iyi komedyenlerin yapabildiği bir şey. aynı zamanda kendisinin londra'da doğup büyümüş olması o öve öve bitiremediğimiz ingiliz mizahını da şovuna katmış. bunun kesinlikle komikliğinde büyük bir payı var.

    netflix'in stand ups gösterilerinde, ikinci sezonun ikinci bölümünde yarım saatlik bir gösterisi var, onu izleyin. güleceğinizden eminim.

    kendisi amerika'da yaşıyormuş. müthiş gözlemleri olmuş orada, o yüzden amerikalıları da çok güzel gömüyor, bayıldım. şovundan küçük bir kısım:

    i've learned about you americans. i've been studying you. what have i learned? when you guys get fat, you get really fucking fat. like humongous. like cartoon fat. i saw a documentary the other day where a guy cut out of his house. you guys get cut-out-of-your-house fat! some of you have gone very quiet. you're looking at me like "was it a bungalow? was it an apartment?" it was a house! they cut open his house! at some point this guy looked in the mirror and gone: "you know what? i ain't fat until they have to take the roof off this bitch." i admire your tenacity americans.

    10 üzerinden 7.