şükela:  tümü | bugün
  • eto bitmisin karsiligi degildir cunku ginobilinin bitisi transfer bitisi degil form bitisidir.
  • üzücü söylemdir. ben ki taa cocuken cinobili vardi, cosardi, atardi attirirdi. simdi bitmis diyorlar. nede kolay söylüyorlar.
  • adam nba'e girdiği sene bağkura para yatırmaya başlasaydı şimdi emekliydi. bu saatten sonra ne yapmasını bekliyorsunuz. savunmayı arkasına takıp potayı mı kırsın adam?

tanım: 38'inde saygıdeğer bir abimizdir.
  • konferans finalindeki geri dönüşü muazzam olacaktır. çünkü o manu ginobili.
  • (bkz: 30 ocak 2016 sa spurs cleveland cavaliers maçı)

31 ocak 2016'daki entry'e cevaben şunu demek istiyorum; o sezon konferans finalini göremedi bile. kendisinin ve duncan'ın rolü küçültülmedikçe sonraki senelerde de spurs final minal göremez diyordum. duncan o sezon basketbolu bıraktı ama ginobili bırakmadı ve son bir konferans finali gördü. hem de insanların "işte ginobili" diyeceği bir oyunla konferans finallerini ve kariyerini noktaladı. sorun aslında bu adamın bitmesi değil, bittiğini kendisinin fark etmemiş olmasıydı. paldır küldür içeri girdiğin yıllar minimum 6-7 sene geride kaldı be ginobili. en tepede bakınız olarak verdiğim maçta 3 tane çok feci blok yemişti, diyaloglar ona ait.

her neyse, kendisinin 2013 finallerinin amına koyması ve 2017 konferans finallerinde terinin son damlasına kadar savaşmasıyla hatırlatacağım. 1 iyi 1 kötü. manu ginobili başlığına çok daha detaylı bir entry borcum var ayrıca.
  • birini bitirmenin dayanilmaz hafifligi