• 1978 tiflis doğumlu rap şarkıcısı.

çoğu kişi tarafından şu şarkısı ile bilinir.

ayrıca https://www.youtube.com/watch?v=pb8yf5zndyu
  • 1978 doğumlu , slav değil oset kökenli , sağlam parçaları olan rapçi ..
  • ruski şarkılar yapan bir rapper abimiz. ses tonu o kadar iyi ki anlatılmaz yaşanır.
  • dünya çapında. çok çok iyi. buraya çok entry girilecek belki oldu
  • russian undurgroundun dibidir kendisi. ama tam bir müzisyendir.
    çok farklı kafalarda sağlam parçaları var ama ben özellikle canlı ve akustik yaptığı işleri daha çok beğeniyorum.

şu undergrounda bakar mısınız. rusya'nın dibi
  • namı diğer 'komicrime'
  • bambaşka bir mevzu öz abim. az mı salak salak tribe girmedim slav sokaklarında dolaşırken. hele kriminal bölgelerde pembe g**lü birisi olarak kapüşonluyu çeker, sanki az sonra laktozsuz protein tozunu içmeyecek ve murakami'den philadelphia suşi söylemeyecek gibi serseri triplere girerdim. obolon sokaklarında dolaşırken sanki 3 gün önce dream town'daki bershka'dan deri cekete o kadar para vermemiş gibi ebal-on adını verdiğimiz obolon birasını içerken "lanet olasıca federaller" tribine girerdim. gio pika hem underground'ın dibi hem de rusya'da hüküm yemişlerin sevdiği birisidir. zaten tanım olarak hapishane ortamını oldschool ritimlerle harmanlayan kişi tanımı yapılır çoğu sefer. tiblisli olan ve komi'ye gidip burada müzikal sıçrayışını yapan kişi olarak komi-crime demeyi çok sever. rus yeraltı dünyasının till lindemann'ı ve ses tonu gerçekten çok iyidir. adam normal konuşunca bile az sonra flow'un girişini bekliyorsunuz.

mc taxi isimli programda accayip bir 30 dakikalık sohbetini buraya bırakayım. adam karizma, kral. link

ebal-on yani obolon için ayrıca şuraya bırakıyorum. görüntüye bak. hem yer altı hem pespaye hem slavizm hem paçozluk kokuyor. çok seviyoruz be. hastasıyız.
    görsel

link

"burada ilk ölen umutlar
    burada hayallerin ıssızlığı" diye girince koparsınız.
  • rusya'nın “sagopa kajmer”i diyebilirim.
  • kadife gibi sesi var dinledikçe dinleyesiniz gelir.
  • "dom" adlı parçası keşfetimde çıktı bugün.

anlamadan dinledim.

anlamadan dinlememe rağmen hüznünü hissettim ve sözlerini merak ettim.

okur okumaz aklıma rammstein'ın deutschland şarkısı için yazdığım şu entry (#123767960) ve son bir yıl içinde türkiye'den gitmek için girdiğim çabalar aklıma geldi.

keşke yuvam, yurdum bana daha adil davransaydı. keşke kader birliği ettiğim herkes benim onları düşündüğüm kadar beni ve müşterek iyiliğimizi düşünseydi.

keşke böyle hissettiğimi hiç öğrenmeseydim.

çok ağır bir şarkı.

sözlerinin incelemesi (ingilizce)
hesabın var mı? giriş yap