• cenk akyol'a bir tek ben mi benzetiyorum dediğim oyuncu.
  • gittigi dovmecide bir yaptirana 8 bedava gibi bir kampanya vardi sanirim. herifi gecekondu gibi boyamislar ya la.
  • ismini yanlışlıkla "gorcıs prinsıs" olarak okuyup "ulan ne acaip takıma yenilmişiz" diye tırsmama neden oldu.
  • olympiakos'un geniş kadrolu basketbol takımının etkili forvet oyuncusu. özellikle 3 numara oynarken yarattığı eşleşme sorununun ekmeğini yer. 4 numara oynamak için avrupa standartlarında fena olmayan bir boya sahip olsa da ribaund yetisi fazla değildir bu arkadaşın. evvelki sezon larisa'da kiralıkken yunanistan'da en iyi genç oyuncu ödülü aldı. aynı senenin sonunda dünya basketbolu uzmanı san antonio spurs tarafından seçildi ama draft gecesi hakları kadrosunda avrupalı kaynayan toronto raptors'a devredildi. eurobasket 2009'da yunanistan'ın önemli kozlarından olacak.
  • ağzını normal bir ağızla değiştirsek tıpatıp cenk akyol'a benzer. gariptir ki cenk ne kadar savunmayı iplemez, fiziksel kontağa yanaşmaz, şuta dayalı oynuyorsa bu adam da tam tersi savunma yaparak, fiziksel olarak üstünlük kurmaya çalışarak, sayılarını pota altından bulmaya çalışarak oynuyor.
  • yun. cenk akyol

yalnız ikisi de çok şey beklenen ama bu beklentileri karşılayamamış isimler olsa da printezis cenk'i geçmiş durumda maalesef.
  • yunanistan milli basketbol takiminin freddie mercury'ye tipa tip benzeyen oyuncusu.
  • ege denizi sıfır alındığında, cenk akyol'un diğer taraftaki simetriği olmaktadır kendisi. kayıp ikizi falan mıdır acep?
  • adam atıyor şampiyonluk geliyor, atıyor final four geliyor. bu sene çok tutuk başlamıştı ama sonradan kendini toparlamayı bildi. her şeyden öte bu adamın neredeyse marka yüzü haline gelmiş bir göz yaşı damlası ile hook arasında yaptığı bir atışı var. adam o kadar uzaktan isabet buluyor ki böyle kendine has tarz geliştirebilmiş her oyuncu gibi printezis'in de o yönünü çok seviyorum.
  • yunan isi robert horry.
hesabın var mı? giriş yap