şükela:  tümü | bugün
 • psg ye transfer olan eski rosario central orta sahası..
 • bildiğin 10 numara. scouting dediğimiz olayın tam karşılığıdır sanırım bu adam. avrupada ve özellikle bizim memlekette tanıyan eden olduğunu pek sanmıyorum . öncelikle tebrikler psg scout ekibi.

  neyse ağzınmda ki baklayı çıkarayım artık. şimdi psg bu adamı aldı. hem de hatırı sayılır bir paraya. fakat bu adam psg'de 11 de oynayamayacak ve muhtemelen 18'e dahi zor girecektir. hani diyorum, olur da sosa giderse, şu adamı 1 seneliğine kiralayamaz mıyız? hem psg için adamı pişirmiş oluruz hem de ffp dönemi bitene kadar 10 numara sıkıntımız bir nebze çözülmüş olur. olmaz mı?

  edit: thelostcaptainslogbook uyardı. psg bonservisi almış ancak 1 sene daha kendi takımında oynayacakmış eleman. lo celso olmadı da diyelim ki sosa ikna edildi o da olumlu.
 • fm 2017'nin süperstarlarından biri. oyunun ilerleyen sezonlarında +100 milyon euroya transferler yaptığı gözlemlenebilir.
 • bu akşam harika bir performans gösterip, ikide gol atmıştır.
 • iki hafta önce fransa liginde tam bir arjantinli golü atmıştır. youtube linki ekliyorum, video daha sonra teliften falan kaldırılırsa mesaj atın.

  https://www.youtube.com/watch?v=6aqvfnw3tsu
 • 2 milyon € (15,2 milyon tl) karşılığında sezon sonuna kadar real betis'e kiralanmıştır. satın alma opsiyonu da bulunuyor. çok iyi bir transfer.
 • 30 milyon avroluk satın alma opsiyonuyla real betis'e kiralanmış.

  tuchel, dortmund döneminde genç oyuncuları kiralama hakkında "genç oyuncuları kiralamayı doğru bulmuyorum. onları kiralayınca gelişimlerini yakından takip edemiyoruz" diyordu. böyle düşünen birinin çalıştırdığı takımdan satın alma opsiyonuyla kiralanmasından anlayacağımız üzere psg artık lo celso'dan ümidi kesmiş. geçen sezon şampiyonlar ligi'ndeki real madrid maçı haricinde forma bulduğunda gayet iyi performans göstermişti. lobotka'yı alamamışken, motta bırakmışken, pastore gönderilmişken, psg orta saha rotasyonuna bir takviye yapmamışken lo celso'nun gönderilmesine şaşırdım. açıkçası psg'nin genele olarak ne yapmaya çalıştığını pek anlayamıyorum. gidip chupo-moting'i aldılar, yani bunun ne gibi bi amacı olabilir ki? tuchel'in özel isteği olduğu, beğendiği ve saire yazıldı, çizildi ama yine de ne chupo'ya gerek vardı abi ya? neyse, konumuz bu değil. bence biraz erken vazgeçtiler lo celso'dan.

  quique setien, lo celso'yu nasıl kullanacak merak ediyorum. carvalho'nun önündeki ikilide kullanmayı düşünüyorsa çok daha rahat forma şansı bulur ama eğer asimetrik 3-4-2-1'le devam edip carvalho'nun yanına koyarsa (guardado'yu kesiceğini de pek sanmıyorum) soru işaretleri daha fazla olacaktır. betis maçlarını izlemek zaten keyifliydi, lo celso da ekstradan bir bahane daha oldu buna.
 • gelecekteki en iyi orta sahalardan biri olması gereken arjantinli