• dikkat ediniz...

girdap saldırı planı

büyük kaos planının sonundayız

bahçeli neden sürekli cezaevlerini gündeme alıyor...

devletin yetkili makamlarının da değerlendirdiği, duyanların görenlerin uykularını kaçıran türkiye için hazırlanmış büyük kaos planından bahsedeceğim...

tek tek yazacağım... gerçekleşecek olanları ki sonrasında 2018 ve evanjelizm hakkındaki makalelere göz atın...

plan sahipleri türk halkının reflekslerini çok iyi biliyor...

türkiyede

gezide sol gruplar sokağa indirildi ve denendi ne kadar sürede neyi kaç gün yapabiliyorlar diye... alevi uçlarına dokunuldu ölümler sonrası ne kadar alevinin de inip inmediği test edildi...

kobani olaylarında pkklı gruplarda indirildi onlarında gücü ölçüldü... ne yapabildiklerine bakıldı.

15 temmuzda da bir alayı geçmez seviyede yapılan darbe girişimi ile milliyetçi muhafazakar gruplar denendi. güçleri ölçüldü... neyi ne kadar göze alabildikleri ölçüldü.

15 temmuz yemdi daha büyük bir girişimden önce 3 - 5 salakla yapılan denemeydi...

(15 temmuz yargılamalarında kimse birbirini suçlamadı, hatta şehit ve gazi yakınlarına hakaretler edildi, müebbet cezalara karşın sanıkların hiçbiri çözülmedi, sanki birşeyleri bekliyorlar)

asıl büyük birşeye hazırlanıyorlar...

peki neye?

girdap saldırısına

önce bir tespit yapalım

dış tehditler

güneyde
    50 bin peşmerge
    65 bin ışid+ypg
    akdenizde 39 savaş gemisi + 1 uçak gemisi
    batıda adalara asker yığan yunanistan

iç tehditler

polis ve ordu içerisindeki kriptolar
    cezaevindeki silah kullanabilen 30 bin fetö militanı
    cezaevindeki silah kullanabilen 17 bin pkk militanı
    10 bin pkk sempatizanı
    60 bin ihraç edilmiş silah kullanabilen eski kolluk kuvveti fetö militanı
    birşey olsada sokağa çıksak diye gün sayan gezi güruhu ...

saldırının adı girdap...

zincirleme saldırıları en sondan yukarıya doğru ele alalım...

girdabın ilk halkası gezi güruhu....

bu grup sokaklarda herhangi bir nedenden ötürü, futbolda olur, ağaç da olur, benzindeki artış ya da herhangi bir fısıltı da olur, tıpkı gezideki gibi küçük kıvılcımlar başlatır,

olaylar büyüdükçe emniyet içerisindeki kripto fetöcüler eliyle ölümler de gelir, ölümlerle birlikte her geçen gün kalabalıklaşan ve birkaç günde ülkeye yayılan sokaktaki kaosta fetö’nün kamudan ihraç edilen ve silah kullanabilen çoğu eski kolluk elemanı 60 bin kişi de yerini alır, hatta halk arasından polislerle çatışır,

kaosa doğu ve güneydoğunun çeşitli illerine dağılmış 10 bin kadar pkk yandaşı da sivil gösterilerle dahil olur,

(bu noktada cezaevlerinde görev yapan çok sayıda vatan evladının fetöcü iddiasıyla görevlerinden uzaklaştırıldığı istihbaratını hatırlatmakta fayda var onların yerine kim geldi iyi bakılmalı)

çatışmalar sürerken cezaevlerinde çıkan isyan sonrası fetöcü gardiyanlarında yardımıyla mahkumlar içeriden kaçar. bunun 60 bini fetö 17 bini pkklı ve hepsi de ileri derecede silah kullanma becerisine sahip...

önü alınamayan olaylar sonucu
    ordu sıkıyönetimle birlikte şehirlere sevk edilir.

bu arada

ülke içerisindeki kaosla birlikte 65 bin kişiden oluşan ışid+pkk ypg şemsiyesiyle önce el bab ve afrine saldırır sonrasında sınırı aşma girişiminde bulunur... ve sınırı geçedebilir. ki afrindeki teröristler sonradan kullanılmak adına bölgeden kaçırılmıştı.

terör örgütleri türkiyeye yaptıkları saldırılar içinde kürtleri koruma iddiasını kullanır...

yapılacak olan saldırılara ırak sınırından barzani peşmergelerinin de destek olması kuvvetle muhtemel

batılı donanmaların akdenizdeki görev grupları suriye bahanesiyle hiç olmadığı kadar çok sayıda... dünyanın en büyük donanmaları binlerce asker ile birlikte, uçak gemileri dahi burnumuzun dibinde... sözde suriyeye yönelik tedbir...

nato sınırlarını koruma iddiasıyla çıkarma yapma olasılığı içten bile değil.

ege’de de yunanistan yine nato şemsiyesi altında çıkarma ihtimalini değerlendirir ve harekete geçer... zaten bugüne kadar adalarda gerekli hazırlıklar yapıldı. askerlerle birlikfe topçu bataryaları dahi yerleştirildi...

sonuç... milli unsurlar mutlak surette kazanır ama çok kan dökülür... amaç kan dökülmeden önlem almak.

ben şahsen bu noktada türk devlet aklının ürünü olan sayın devlet bahçeliden başka kimseye güvenmiyorum...

cümlelerine ve hareketlerine dikkat ediniz...

daha önce kasım ayında ankarada 140 bin ülkücüyü askeri nizamda anıtkabir’e yürütmüştü. bir gözdağıydı bu işgal planı yapanlara.. şimdi ısrarla cezaevlerinde isyan uyarısı yapıyor...

çözüm şu... kimse fetönün gazına gelip sokağa inmemeli. her ne sebeple olursa olsun sokakta kendini kullandırtmamalı.. tepkiler yerinde ve ölçülü olmalı.

kişi sokakta tepki koyacaksa da nedenlerini akıl ve vicdan süzgecinden geçirip o nedene gerçekten inanıp inanmadığını değerlendirmeli...

sokağa inme gerekçesinin sevdiklerini, kendisini ülkesiyle birlikte ateşe atmaya değip değmeyeceğine karar vermeli...

2018 yılının evanjelizme neyi hatırlattığını da mutlaka okuyun. bu yıl edom ülkesindeki bir ile ve 7 büyük kiliseye de ayrıca ihtiyaçları olacak. edom ülkesi onlara göre kutsal olan metinlerde anadolunun diğer adıdır...

bu saldırıyı da atlatırsak üç bininci yılın ilk yüzyılı “türk asrı olacaktır”

edit: planlarını deşifre ettim diye hakkımda karalama kampanyası başlattılar, alaya alarak işi sulandırmaya çalışıyorlar, yorumları sizi hiç etkilemesin hatta direk başlığın altındaki makaleyi okuyup geçin

edit2: milli unsurlar mutlak surette kazanır dememe rağmen hala “biz kazanırız bize birşey olmaz” diyenler var... benim amacım hiç kimsenin zarar görmemesi, oynanacak tiyatrolara karşı dikkatli olunup kimsenin sokakta kendini kullandırtmaması...

edit3: birileri rahatsız olmuş olacak ki ekşi sozluk tarafından çaylak statüsüne düşürülüp lanetli kategorisine alınmışım. neden? ayrıca başlığın ismi değiştirildi... neden? oyunu bozduk diye tabikide.

edit4: gezicilere terörist falan demedim sadece sokağa çıkma eğilimi olan insanlar dedim. ve 2013 yılında türkiyede muhalifim diyen ne kadar kişi sokağa kaç günde çıkıyor, kaç gün kalıyor güçleri ne, test edildi dedim... ve görüldü ki çeşitli bahanelerle sokağa çıkma ihtimali en yüksek grup olduğunu söyledim

edit5: şaka gibi bu bilgileri nereden öğrendin diyorlar... trump netanyahu esad putin ve çiprasla görüştüm ordan öğrendim cevabını mı bekliyorlar, anlamıyorum. nereden öğreneceğim herşey ortada... var olanı değerlendirip düşmanın ne kadar sinsi ve kanlı planlar yapabileceğini ortaya koyuyorum. hayatı okumak lazım...
  • fazlaca pokemon veya taso oynamış arkadaşımız, dostum lütfen o elindeki pikaçu'yu usulca yere bırak.
  • - 'türk devlet aklının ürünü olan sayın devlet bahçeli'

(bkz: hahahahahahahahahaha)
    .
    .
    .
    .
    . yazdığın her şeye inanırım da şuna inanmamı bekleme karşim :)
  • alakasız yerlerde paragraf verenlerden, gereğinden fazla nokta kullananlardan, başlık yazmayı bilmeyenlerden hesap soracağız! yargılayacağız! direnecek ve kazanacağız!

*que devilman opening music*
  • videomu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı ve beğeni atmayı unutmayınız.

benim bildiğim bu süper gizli, uzun yıllar ve dev bütçelerde yapılmış inanılmaz, büyük ve karanlık planlar hep bir şekilde genç youtuber'ların eline geçerdi. bu defa yanlış gelmiş.
  • (bkz: şizofreni)
  • (bkz: siktin formatı...eyledin viran)

edit: bu entry, başlığın ilk açıldığı hali olan "dikkat ediniz... girdap saldırısı" haline ithafen girilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap