şükela:  tümü | bugün
  • ilk entry'sini agustos 2012'de girmis, sahipsiz yazar.
  • entrylerinin tamamına yakını depresif içerikli, lakin tamamı samimi olan yazar arkadaş.
  • entrylerini samimi ve özellikle hoşgörülü yazar
  • ulusolculara nazik cümlelerle, büyük ders veren yazar.
  • üzgün yazar. üzülmesin, hayat yaşamaya değer.
  • mayıs sonu ya da haziran'ın 20sine kadar doğanlarla sorunu olan kişi sanırım. bu demektir ki aşağı yukarı 600.000 milyon insan. astrolog falan herhal.
  • astrolog(!) falan olmayan, burçlar hakkındaki gözlemlerini entry haline getirerek ara sıra ifade eden yazar.
  • duzgun konusarak bile sinirlendirilebilen bir arkadas. hele basak burcu denirse kendinden geciyor. *
    (bkz: beynimden vurulmuşa dönmüştüm)

bu sinirini uzak dogu sporlarinda falan kullansa, kiz erkek dinlemez yigar gen$ler benden soylemesi.

bu yonuyle biraz da kendi gencligimi goruyorum kendisinde. arada laf anlatmaya calisiyorum ama pek dinledigi yok. *
  • hep bayağı, cahil, kaba, aptal, sığ yazarların saldırısına ve iftirasına uğrayan, dertli yazar.

sorunlara sürekli "ama yabancılarda da var ki sapıklık ;( ama yabancılarda da var ki şiddet ;(" diye ağlamaktan başka bir fikir/çözüm üretemeyecek kadar cahil, aptal, sığ, kaba, laftan anlamayan kıro ergenleri artık nickaltında görmek istemeyen, bu cahillerin şahsına yönelttiği iftiralardan bunalmış yazar. bu seviyedeki ergenlere ne anlatabilirsin ki?! bu buram buram moronluk kokan bakış açısına ne desem boş! adamın elindeki tek argüman, özetle "ama yabancılar da öyle ;(" cümlesi. kafa bu kadar. şimdi ben bu zavallıyı nasıl ciddiye alayım?! bu kadar beyin, kültür, akıl, izan yoksunu insancıklar beni muhatap almasın, rica ediyorum.

her konuda bilgimle, kültürümle ve zekamla bine katlayacağım aşağılık insancıklar onların işlerine gelmeyen bir şey yazdığımda hiç tanımadıkları bana iftira atacak cesareti nereden alıyorlar, bunu anlamak güç.

eğer böyle kıro, cahil, aptal, kaba, sığ biriyseniz bana, yani girdaptaki'ye, mesaj atmayın hakikaten. normalde son derece kibar biri olmama rağmen karşımdakinin gösterdiği aptallık, cehalet, kabalık karşısında o anki ruh halime bağlı olarak bu tarz cahil moronlarla dalga geçebilir, onları kırabilir, tersleyerek onların sinirlerini bozabilirim. çoğunlukla aldırış etmem ama dediğim gibi, o anki ruh halime bağlı olarak kendimi tutamayabilirim. sonra da nickaltımda "ama avrupalılar da şiddet uyguluyo yea, avrupalılar da tecavüz ediyo ;( git onlara da kız biraz ;(" diye tam bir ahmağa yakışacak savlarla rezilce ağlarsınız :)
  • astroloji hakkındaki bilgisi zirvede olan yazar.
    orada burada yazan şeyleri kopyalayıp yapıştırmıyor. tanıdığı insanlar üzerinde yaptığı karakter tahlillerini harika bir şekilde sentezleyerek burçlar hakkında yorum yapıyor. ve %99'u doğru. sayesinde burçlara inanmamak elde değil.
    günlük burç yorumu yazsa inanacağım, o derece.*

kendine çok iyi baksın, sanırım daha kendisine çok şey danışacağım.