• bir an once yardim kampanyasi baslasin da elimizden ne geliyorsa yapmaya çalisalim diye hala bekliyoruz
  • durumundan yeni haberdar olduğum çocuk. arkadaşlar, evet bazı durumlarda insanı rezil de eder vezir de. malesef bu olumsuz bir örneği. burada arkadaşlarını direk suçlamıyorum yanlış anlaşılmasın hiçbirisi bilemezdi böyle bir sonuç doğurabileceğini ve eminim hala çocuğun halini de idrak edemeyenleri vardır aralarında unutup gitmişlerdir belki de. sadece muhtemelen normalde tek başına kalkışmayacağı bir şeye çevresindekilerle beraber kalkışıyor. o yaşlarda da çabuk gaza geliyoruz ve bazı şeylerin ne kadar ağır sonuçlar doğurabileceğinin farkında olamıyoruz. çünkü daha yaşımız kaç ki ne tecrübe etmişiz ne görmüşüz? herkes hata yapar, malesef bazı hataların sonucu çok ağır oluyor, adil değil. arkadaşımızın yaşadığı şey adil değil.

ek olarak şunları demek istiyorum; bu hayatta en önemli varlığınız sağlık. attığınız her adımı bunu düşünüp atmalısınız. gerekirse bencil desinler, dalga geçsinler korkak desinler ne halt yerlerse yesinler, sizin sağlığınız elden gittiği zaman sizi gaza getirenler baskı kuranlar değil en çok kendiniz ve anneniz babanız üzülecek. derdinizle siz baş başa kalacaksınız. kimse kimseyi düşünmüyor arkadaşım, her şeyin pamuk ipliğine bağlı olduğu şu hayatta sen bilinçli olmak zorundasın. ne yazık ki bazı şeylerin telafisi olmuyor. keşke olsa. siz canınızın derdindeyken et derdinde olan kasaplar uğruna ömrünüzü heba etmeyin. saf olmayın. kıssadan hisse.

allah tez zamanda tedavisine kavuştursun ve en önemlisi gönlüne ferahlık versin. o anı tekrar tekrar düşünüp farklı hayal etmek, kendini suçlama psikolojisi de insanı yer bitirir.
  • ah bebeğim kıyamam ya. allah yardımcısı olsun ve lütfen böyle olaylar bir daha yaşanmasın.
  • bir haber var mı arkadaşlar, uğur’u unuttuk mu? bu başlığı yeniden diriltelim mi ?
  • çok, çok yazık... ama her şeye rağmen bir umut ışığı var ve bizler bu güzel anneye destek olmalıyız.
  • hiçbir şey bir gencin hayatının kararmasından daha önemli değildir. lütfen yukarıı.
  • yardim icin yukarda tutulmasi gereken baslik
  • kıza ne kadar hakaret edilmiş. biri yukarıda yazmıştı 4 dakika boyunca suyun altında kalmış sonra bir polis gelip kurtarmış diye. eğer bu doğruysa yüzme bilen çocuk, arkadaşı boğulurken niye kurtarmamış? videoyu izlerken kıza değil, çocuk boğuluyo kurtarsana diyen arkadaşını duymazdan gelen ve boğulan arkadaşı bırakıp kıyıya yüzene sinir oldum.

tabi dediğim gibi bu yargıya videodan ve birinin yazdığı entryden ulaştım, ne kadar doğru bilemem.
  • düşüncesiz arkadaş kurbanı olmuş. herşeyi görüyor anlıyor herşeyin farkında ama bedene hükmedemiyor, gerçekten üzücü bir olay, allah kimseyi böyle zor durumda bırakmasın.
  • üzücü bir durum.
hesabın var mı? giriş yap