şükela:  tümü | bugün soru sor
  • abilerim kardeşlerim arkadaşlarım.emeklerine sağlık.guzel şehrim hep bunlarla anılır umarım.

https://m.youtube.com/watch?v=le-z09lr2bm
  • çok haccak olmuş dediğim çalışma.
    ayrıca özlemişim memleketimi. yaz gelse de gitsem.
  • (bkz: şebinkarahisar) bizim ora 4:20'de karlar altında..
  • (bkz: çatak altından çıktık voltaya) türküsünün de seslendirilmiş olduğu çalışma.
    ...
    "ateşlere yansın ah o zalım giresun"
    ...
  • herkesin emeğine sağlık muhteşem, giresun için çok da güzel bi tanıtım olmuş.
    belediye başkanımız kerim aksu’ya da desteği için ayrıca teşekkürler (:
    çok güzel giresun türküleri barındıran video.
  • memleketimin harika manzaraları eşliğinde doğa için çal dan ilham alınarak hazırlanmış terapi niteliğinde bir video.
    sıradaki türküyü kuş dili halinde söylemeleri de çok hoş bir detay olmuş.
  • giresun belediye konservatuarinın ve giresun’un birbirinden değerli müzisyenleri tarafından hazırlanan olağanüstü güzellikteki proje..

tanıdığımız güzel adamlar, elinize kolunuza emeğinize sağlık..
  • az izledigim muhteşem ötesi video. hem giresun müziği hem de coğrafyası tanıtılmış. abartiya kaçınmamis. birkaç ay önce giresun'daydim. merkezinde sanki avrupa şehrinde yürüyormuş gibi hissettim. böyle modern caddeler, insanlar.. beklemiyordum doğrusu. şimdi de bu video. iş var bu giresun'da. ayrıca fındığı ordu'nun fındığından daha lezzetli.
  • hemşerilerim gayet güzel bir iş çıkarmış.

güzel memleketimizin güzel müzisyenlerini giresun manzaraları eşliğinde dinlemek huzur verdi.

müzisyenlerin içerisinde arkadaşlarım da var bu yüzden ayrı bir gurur da duymadım değil

edit : fındık konusunda yukarıdaki arkadaşa canı gönülden katılıyorum. giresunun tombik yuvarlak yağlı fındıkları ordunun uzun ve kuru fındıklarını her türlü yer..
  • memleketimi özlemişim. nasıl güzel gitti bu video.
    çanakçı-kuşköyü ve gelin kayası yüzümde tebessüme sebep oldu. yaz gelse de gitsek. doysak yeşile, maviye, temiz havaya.

emeği geçen herkese teşekkürler. varolun ura. *