şükela:  tümü | bugün
91 entry daha
 • yasam kutsal falan değildir dogmak yasama hakkini vermez herkese, yasami hakedenler iyi insanlardır. bu melegin canina kıyan o. cocugu aci cekerek ölmelidir bunun gibi tüm sapik serefsizlere ibret olucak sekilde yok edilmelidir.
 • bu böyle olmaz. devletin çocuğuna sahip çıkmayanlara yaptırım uygulaması gerekiyor artık.

  bunun en doğru ve etkili yolu sanırım kısırlaştırmak. bir çocuğu koruması gerekenler anne babasıdır. onlar koruyamıyorlarsa çocuk sahibi olmaya da hakları yoktur.

  "bu insani bir uygulama değil onun yerine devlet çocukları alsın." iyi tamam devlet alsın da hangi birini alsın? kaç tanesine baksın. sen keyfi olarak doğur yurda ver sonra bir tane daha doğur. olmaz... hiçbir devlet annenin yerini tutamaz.

  hem oralarda iyi bakıldığında emin olabiliyor muyuz? yurtlardaki şiddet haberleri çok uzağımızda değil.

  geçenlerde yine benzer şekilde öldürülen ecrin kurnaz da sahipsizdi. annesi sahip çıkmıyordu. çocuğun altını "amca " dedikleri 20 yaşındaki bir ergene temizletiyorlardı. zaten babası annesini başkalarına pazarlıyordu. ve anne başka bir çocuğa hamileydi.

  işte biliyorlar bu sahipsiz çocukları. izleyip bekliyorlar. kaçırıp zarar vermek birden bire akıllarına gelmiyor. hepsinin planını yapıyor, hayalini kuruyorlar.

  yine urfa'da çuvalın içinde ölü bulunan zehra. annedir bir çocuğu koruyan. annesi tarafından istenmemiş çocuklar hayatta hep başkasını mutlu etmeye çalışır.

  adamın 10 çocuğu var. bırakıp başka kadına gidiyor. kadın da hamile. eh kimse demiyor ki "sen bu 10 taneye bakmamışsın. çocuklar eksik beslenmeden dolayı gelişim geriliği yaşıyor gidip başkasını hamile birakamazsın."

  yazık yeter artık. kimbilir nice çocuk hayatını, ilgisizlik, açlık, şiddet ve istismarla geçiriyor. bunu dernekler görmüyor mu?
 • evet o köyün içinden geçecek bu devlet. o katıl orospu evladı her kimse hemen bulunacak, yok süreç uzuyor mu, o köyün içinden ibretlik bir şekilde geçilmeye devam edecek. edecek ki 7 yaşında bir kız çocuğunu katleden yaratik bulunsun. bulunsun ama ibretlik bir ceza alsın, benimle aynı havayı solumasin... aci çekerek, gebersin...

  yeter çünkü, yeter!
2 entry daha