• yeni alınan duyumlara göre malesef dövülerek öldürülmüş. hatta başka durumlarda söz konusu olabilirmiş. o çığlık sesleri duyuldu denildikten sonra umudumu kaybetmiştim, çok yandı içim.

kaynak : youtube kanalı “bana anlat”da izledim.
  • 7 yaşında bir kız çocuğu dere yatağında ölü bulunuyor... o kadar iğreniyorum ki bu dünyadan...
  • köşe bucak demeden ülke'nin her yerine kamera takılıp hiç bir kör nokta bırakılmamalı.son yıllar da çok fazla arttı çocuk kaybolmaları.bu işin organ mafyası, tecavüzcü sapıkları daha kimleri kimleri var.
    allah tüm çocukları korusun.
  • yasam kutsal falan değildir dogmak yasama hakkini vermez herkese, yasami hakedenler iyi insanlardır. bu melegin canina kıyan o. cocugu aci cekerek ölmelidir bunun gibi tüm sapik serefsizlere ibret olucak sekilde yok edilmelidir.
  • küçücük bir kızı öldürüp dere kenarına atan elleriniz kırılsın. artık kelimeler kifayetsiz kalıyor. acısı ailesi için çok zor bir durum.
  • bir melek eksildi dünyadan ve şeytan bir fazlalaştı.
  • içimizi acıtan minik kelebek. bir kelebek kadar kısa süren yaşamın sana biçtiği bu acı sonda, seni tanımayan bizleri ne kadar üzdün bir bilsen. ne sen son olacaksın, ne de başka masum canlar! bazılarının çocukları pamuklara sarılıp, korumalar eşliğinde gezerken, sen ve senin gibi hayata pamuk ipliğiyle tutunanlar bu acı sonla aramızdan ayrılırken, buna sebep olanlar hiç vicdan azabı çekmeyecek. herkes anne babayı suçlarken, bir insanı öldürmenin neden bu kadar arttığını, neden gerekli cezaların verilmediğini kimse sorgulamayacak! suçlu bizleriz alıştık, alıştırıldık! senin için çok üzgünüm, bu sonu hiç haketmedin minik kelebek.
  • günlerdir yaşamasını umut ettiğim ama bugün öldüğünü öğrendiğim ve içimi sızlatan güzeller güzeli melek çocuk.

çocukların öldüğü dünyalardan nefret ediyorum ama daha da kötüsü bazen yaşamıyor olsa bile açlıktan ölse, soğuktan ölse diye düşünüyorum kendimden nefret ederek. öteki türlü bi cani öldürecek belki tecavüz edecek, korkuyla deli gibi çarpacak kalbi, çığlıklar atacak belki ama kimse duymayacak, son anlarında cehennemi yaşayacak. ölmese keşke çocuklar, öldürülmeseler
  • yazmayayım yazmayayım sakin olayım diyorum,
    yok olmuyor yapamıyorum içimi soğutmuyor hiçbir şey. nasıl bir ülkede yaşıyoruz ...
    7 yaşındaki kızın tabutunun ağırlığı hepimizin omuzunda yaşadığım zamandan da, ülkeden de nefret ediyorum.
    allah rahmet eylesin, söylenecek acıyı hafifleticek hiçbir kelime yok. kendi caniliğinizde, cehenneminizde boğulun.
  • küçücük çocukların acı çekerek ölmesine müsaade eden bir tanrı yoktur. olamaz !
hesabın var mı? giriş yap