şükela:  tümü | bugün soru sor
  • katilin bulunması için sadece eynesil ilçesinin değil bütün bir karadenizin ayağa kalkması gerekiyor. ya da eskiden öyle olurdu...(bkz: eski türkiye)

ailesinin başı sağolsun.

up.
  • hayatı boyunca yaşayabileceği en sancılı dönemi yaşayan bir babanın feryadı.elimizden burada destek olmaktan başka bir şey gelmiyor ne yazık ki.umarım suçlu-suçlular en kısa sürede bulunur ve gereken cezayı alır.olaya şahit olanlar,sessiz kalmayın lütfen.
  • orada olsaydım mitinge katılıp destek verirdim ama buradan sadece bu geliyor elimden. hadi sözlük el atalım da yavrunun sebebi ortaya çıksın.
  • bu hayatta allah her şeyle sınasın anne, baba ölümü, işsizlik, beş parasızlık, açlık, hapse düşmeyi vs vs ama asla evlat acısıyla sınamasın. allahım yardımcısı olsun, okurken gözüm doldu.
  • 2 tane kız babasıyım, evladını kaybetmekten öte bir acı yok, lakin niye deliller karartılsın niye insanlar sussun, giresunun eynesil bölgesinde yaşayan biri bu yavrucagı öldürdüyse ne gibi bir kudreti olabilir, bütün ilçeyi susturacak,bu kısım bana biraz zor geliyor, eğer gerçekten böyle bir şey varsa inşallah ortaya çıkar
  • aladağ'da tarikat yurdunda ölen 11 kız çocuğunun katilleri ve şarhoş araç kullanıp polis öldüren yandaş yönetmenin züppe oğlunun serbest bırakılmasını hatırlatmıştır.

ama'sız ve fakat'sız baba'ya destek olunmalıdır.
  • toplum baskisi bu tarz olaylarda cok onemli, umarim baba sesini duyurabilir.
  • suçlular biran önce yakalanır ve yakınlarının gönlü bir nebze rahatlar umarım.
  • true detective sezon 1 aklıma geldi ve tüylerim diken diken oldu.

kim yaptıysa ve kim göz yumduysa bulunması lazım.

bunun için de yürekli insanlar lazım.
  • giresun'da okuyan genç arkadaşların sessiz kalmaması gereken olay. yerli halk sessiz kalıyor olabilir ama en azından mitingine gidip katılmak gerek.