• samican tandogdu ve baris kocdur tarafindan sunulan haftalık bir podcast. squarespace ile yapılmış olan sitelerinden *dinleyebilir, takip edebilirsiniz.
  • kaliteli türkçe podcast açlığımı bir nebze dindirmiş podcast. umarım uzun soluklu olur ve podcast gibi süper bir kültürün türkiye'de tutmasına katkı sağlarlar.
    ayrıca sitelerine bölümlerin tam listesini ve arama özelliği eklemelerini öneririm.
  • 46. bölümde yeni başladıkları apsiyon ve ınsider maceralarını anlattıyorlar.
    46. bölüm
  • türkiye'deki girişimci topluluğunu bir araya getirmiş 2 adet kaliteli insanın uğraşısı. yayınlarının konusu olsun akışı olsun rahat ve samimi davranışları kendilerini dinlettirmelerinin en büyük sebepleridir. ben podcast denen şeyi "girisimci muhabbeti"nden önce bilmezdim. onların sayesinde bir podcast kültürü oluştu bende. başka yayınları da takip eder oldum.
    başarılar diliyorum
  • adam 40 dakika crossfitçiyle muhabbet yapıyor, crossfit nedir diye sormuyor. neyse zamanla öğrenecekler bu işi.
  • dinlemek için girişimci olmanıza gerek yok,size bakış açısı,iş yapış biçimi gibi tahmin edemiyeceğiz bir çok farklı konuda bilgi verirler.kısaca kaliteli bir türkçe podcast.
  • is görüşmeye gidince memleket neresi diye soran adamın girişimci ruhu mba yapan adamda yoktur der kendi adıma konuya nokta koyarım.
  • girişim dünyasının günlük yaşamını kendi yaşadıkları olaylar üzerinden aktaran samimi podcast.
  • yolculuklarda dinlediğim güzide podcast. ses sorununu düzeltirlerse tadından yenmez.
  • bir kac hafta once tasarım atolyesi kadıköy pilavsiz sohbetlerine dahil oldugum podcast. trabzon ekmegi satmak yerine instagram'i kesfetmek isteyen genclerin ilgisini cekebilir. benim aklimda emlakcilik var.
hesabın var mı? giriş yap