• dağıtık defter-i kebir teknolojisi diye bir kelime grubunu/tabiri bitcoin dünyasına kazandıran ekip.
  • son bölümlerinde bir tane bile coin shill'lemediler. 55 dakika dinledim, elim boş döndüm.

kripto konusuna daha fazla eğilmeliler, bu ne rezillik. teessüf ediyorum.
  • güzel arkadaşlar.ilk başlardan beri dinliyorum, slack kanallarını da takip ediyorum baştan beri.slack grubu büyüdükçe biraz daha deakftifleşti tabi.yalnız en başlara göre program çok yol katetti.güzel bölümler ortaya koyuyorlar ama bazı konuklu bölümleri cidden oldukça iyi.kaç bin kişi dinliyor ortalama bir bölümü merak ediyorum açıkçası.
  • içinde kesin: abi bak şimdi ile başlayan bir cümle olan muhabbettir.
  • 141. bölüm; "bager akbay ile başka bir girişimcilik mümkün" kesinlikle en beğendiğim bölümü. tavsiye ederim
  • muthis bir is cikarttiklarini dusundugum 3'lu. yillardir bir girisimcilik plani yapip,plan asamasinda kalan beni bile harekete gecirebilen konuklari ve sohbetleri inanilmaz tesvik edici olan podcast.

programi dinlerken en cok farkindaligimin arttigi konu ne egitim sistemimizin ne aile duzenimizin hic bir sekilde girisimciligi on plana koymadigi en azindan benim yasamimda edindigim tecrube bu oldu. bize cok calisip iyi bir is sahibi olmak ogretildi hep ancak girisimci ruh cok farkli bir sey.

basarilarinin devamini diliyorum ve imkani olan herkesin programa patreon uzerinden destek olmasi gerektigini dusunuyorum.
  • bir arkadasim sayesinde kendilerini kesfettim cok mutluyum. bir suredir uzun yol yaparken dinliyorum yolun nasil gectigini anlamadigim gibi her seferinde arabadan aydinlanmis olarak iniyorum.

neden boyle oluyor? bazen kinusurken bahsettikleri bir uygulama gunluk hayatta tam ihyiyaciniza cevap verecek ama daha once duymadiginiz birsey oluyor. bazen yeni bir teknoloji hakkinda konusurlarken siz de bu beyin firtinasina katiliyorsunuz. onlarin direkt soyledigi seyler degil ama soylediklerinin sizde yaptigi cagrisimlar kendi hayatiniza ait vizyonunuzu genisletiyor.

sunu yapabilirler belki, poscastler web sitesinde mevcut ama arabada telefon uzerinden web sitesiyle yayini kontrol etmek biraz zor oluyor soundcloud u bu anlamda daha aktif kullanabilirler.

daha 3-5 bolum dinledim. diger bolumleri dinledikce ovmeye devam ederim.

edit : alka seltzer'den cevap geldi, spreaker isimli podcast uygulamasında bütün bölümler var.
  • eski bölümlere arada kulak veriyorum yeniden. 80. bölümde samican kendi "yeni steve jobs kim olacak" sorusuna mark zuckerberk olacak diye cevap vermiş. 150.den hemen sonra dinleyince komik oldu. hey gidi muhabbetler hey.
  • gerçekten harika bir podcast, muhabbet şeklinde olmasına bayılıyorum.
    barışa da desteğe geldim. adamı eleştirip durmayın, demediğiniz kalmadı. barış seni seviyoruz :)
hesabın var mı? giriş yap