şükela:  tümü | bugün
  • bu 2014 yapımı korku filmimiz bir çöp filmi. bbg tarzında, hoş ve seksi kızları bir eve kapatıp tv programı yapıyorlar. ama sonra aptalca bir gerekçeyle bir katil çıkıverip (gülünç bir maskeyle) hepsini bir bir öldürüyor. bir girl-slasher olayı sizin anlayacağınız. ancak izlediğim en kötü korku filmlerinden biri. imdb nasıl 5 küsur puan vermiş anlamadım.
  • özgün bir konuya sahip olan ve kendini sıkmadan izlettiren bir slasher filmiydi. filme korku filme olarak bakmak yanlıştır çünkü slasher'da kendi içinde bir türdür ve kesinlikle korku türünde gösterilemez. bu tarz filmleri izlerken türünün içinde değerlendirmelisiniz; türün dışına çıktığınızda zaten bu tarz slasher filmlerin ne kadar zayıf kaldığını göreceksiniz. günümüzde slasher türü fazlasıyla basitleşmiştir; herhangi bir slasher filmi izlemeden önce konusunun özgün olup olmaması fazlasıyla önemlidir bence. bu filmin de konusu gayet iyiydi ve başlangıcı da güzeldi. fakat ilerilerde tekdüze bir hal alan ölüm sahneleriyle ve mantık hatalarıyla kendini düşürse de genel olarak izlenilebilir bir filmdi.. 6/10
  • eğer bir erkeğin cinsellik prestijiyle dalga geçerseniz ananızı sikebilir mesajı barındıran çöp ötesi film.
  • bu filmi izleyen sayılı kişi olduğuna eminim. slasher türünde bence yeterli bir film. geren sahneler klişe olsa da katilin tipi bile yetiyor ürpertmeye. çok sıkılırsanız açıp izleyebileceğiniz değişik bir yapım.