• son 200 yılın en güzel şarkılarından biri. beğenmeyenin o saniye embesil olduğunu düşünmeye başlıyorum ilerleyen dakikalarda da başka şeyler bulmaya çalışıyorum. şu an "hücre israfı" noktasına geldim tıkandım.
  • heligoland'ın mezzanine'e en çok yakınsadığı yer.
  • lucid dreaming sırasında arka fona koy, sonra gez amına kodumun dünyasını. o kafayı yaşa yeter. senden güzeli yok.
  • şimdiye kadar onbinlerce farklı şarkı dinlemişimdir, onların bi kısmına da korkunç sevgi beslemişimdir insan insanı sevmez öyle sevdiğim şarkılar var. girl i love you da iyi ki hayatımın bi parçası olmuş dediğim şarkılardan biri. 5 senedir yaşadığımı hissediyorum dinlerken kendimi duyuyo gibi oluyorum, ölmez kazık çakarsam bi 50 sene daha gider böyle. olağanüstü bişi.
  • karanlık sokaklarda ver coşkuyu kulaklıklara dinle, kaybolursun.
  • girl i love you but your loving has gone forever
    gonna miss you but my love has gone forever
    i say i love you but your loving has gone forever
    gonna miss you but my love has gone forever
    girl i'm back in spanish town, ain't no trouble coming around
    you promise you will never let me down
    if you love me that much you will stick around
    it's hard to tell that your love exist
    but i know this one is for real
    girl i love you but your loving has gone forever
    forever
  • bence bundan sonra radiohead bile yeni bi tarz denemek zorunda. dinlerken başka en ufak bişi duymak istemiyorum. beynim böyle zillerle birlikte götünü yırtmaya başlıyor "ben de ben de! bu kafatasından nefret ediyorum çıkar beni buradan!" diye. son 1 dakika 26 saniyesi hayatımı son 42 saniyesi kafamın nasıl çalıştığını son 9 saniyesi de genelde nasıl hissettiğimi anlatıyo.
  • bu kadar yaralı styla embesil sözlerle git yılın şarkısı ol. olcak iş değil.
  • gerçek bir müzik türü olabilecek şarkı. yaşıyorsan öldürecek, ölüysen diriltecek gibi.
hesabın var mı? giriş yap