şükela:  tümü | bugün
  • kadınlara küfür etmeyi seven yazarımsı.
    bir an önce eğitilmesi ve topluma salınması gerek.
  • özel hobileri arasında 'voltran başı sıvazlama' önemli yer tutan bir aktrol.
  • mesaj almayı kapatmış mesaj yollar yollamaz. kendisine burdan cevap vereyim o yüzden.

jon snow kendini ateşe vererek kimseye targaryen olduğunu ispatlayamaz. çünkü jon'un yanmaması gibi bir durum yok. ilk sezonda mormont'u kurtarırken eli yanmıştı ve sargılı dolaşmıştı bir süre. zaten ateşten etkilenmemek bir targaryen olma şartı değil.

edit:hem dizide hem kitapta oluyor yanma mevzusu.
  • mesaj alimi kapali olmayip sadece takip ettiklerinden mesaj alan yazar.

ben boyle degildim, eskiden hepinize saygi duyardim ama beni bu hale sizler getirdiniz entrylerimde ki degisimlerden bunu kolayca anlarsiniz en ufak elestirel yaklasima kufurle cevap atar,herkesi yaftalarsaniz sonuc bu oluyor o yuzden bu sizin eseriniz gurur duyun.
  • mesajdan küfür eden ama cevabını almaya maçası yemediği için mesaj alımı kapalı olan ürkek bir akpli.

erdoğan'ın damadı selçuk bayraktar'a ait olan t3 vakfına yapılan bağışı savunuyor. yani belli ki tügva türgev gibi kendi vakıflarına aktarılan paraları da meşru görüyor. ulan sana müslüman diyenin ben alnını karışlarım lan.

emine'nin 50 bin dolarlık çantaları, bilal'in gemicikleri sizin sayenizde alınıyor. onlar da haklı tabii böyleleri onları savunurken tabii işlerine bakacaklar. hahahahaha devam böyle aslanım daha çok savunun bilal abinizin daha çok gemiye ihtiyacı var.

edit: hala mesaj alımımı kapatmadım falan diye kelime oyunu yapıyor ya

edit: hala karar verememiş, parayı festivale yardım olsun diye ödediler mi? yoksa tamamen iftira mı?
    ikisi arasında gidip geliyorsun. önce ona karar ver sonra tartışalım.
  • yazarlık ve çaylaklik dönemi dahil şu zamana kadar mesaj alımını kapamamis yazardır.
    takip ettikleri dışında mesaj alımına kapatmıştır çünkü aleni yalan söyleyen okuduğunu anlamayıp algi kasan bazı o. cocuklariyla tartışmak istemez.
    ustteki yazar gibi aleni yalan söyleyen okuduğunu anlamaz cahillere tahammülü yoktur.
    bahse konu mesajlaşma ise ibb ve t3 vakfı arasında ki normal bir olayı carpitip s. bayraktar gibi bir vatan evladına şerefsiz/alcak demesinden ibarettir. şimdi ben bu alçaklarla ve cahillerle ne tartisacagimki.

http://www.hurriyet.com.tr/…ialarina-yanit-41189641

bak bu da açıklama gozüne girsin cahil cahil yazacağına araştır yaz biraz japon askeri.
  • özelden küfürlü mesaj atıp kendisine mesaj alımını kapatmış dalyangoz.

bu ve bunun gibi o. evlatlarının klasik hareketi bu. konuş ve kaybol.
  • gelin gelin burası serfsizlerin ağlama duvarı.
    neden mesaj alımına kapattığım da açıkladım sende adam ol neden özel mesaj attığımı yaz o. çocuğu.

araştırma yapma, gerçekleri carpit, insanları galeyana getir anladığın dilde yazan adama da söv.

bana sökmez sizin bu tavırlarınız.