şükela:  tümü | bugün
  • son model web sitesini çakmışlar ama kimsin nesin belli degil?
  • o kargo gidip asla geri gelmeyecekmiş gibi.

ne biliyim kargo işi yapıyorsunuz alt tarafı, bu kadar dramatikleşmeye gerek var mıdır*
  • sıkıcı işler sorumlusu olarak kargo firması arayışındayken karşıma çıkan firma. telefonda hoşsohbet ettik, masada da iyi bir pazarlık yaptık. bizi şaşırtan şey sms olarak gelen linkte kargonun takibini anbean görmemiz güvenimizi bir kat daha arttırdı.
  • sen kargo firmasısın, google’da bu kadar yorumu nasıl aldın yahu?
    google yorumları
  • site tasarımı başarısız olan firma.

ayrıca sayfada aşağıda seçeneklerin/özelliklerin logoları da çok manasız ve amatör olmuş.

- tahsilat yapılır logosunda labirent ne alaka ?

tahsilatı dolambaçlı yoldan yaparız bayağı bir uğraşırız ama buna rağmen sonuca varacağımızın garantisi yok der gibi logo...

- hızlı olmakla 1 den 2 kişiye çoğalma görseli ne alaka ?

- 7/24 çalışmakla dünya etrafında uçan kağıt ne alaka ? hadi o neyse...

- memnuniyeti ölçer logosu yine skandal

- ekonomik olmakla tipik "search" logosu yine bir facia...

anlıyorum yenisiniz falan ama madem bir bütçe ayrıldı madem pazara giriliyor en önemli olan site tasarımında daha kafası çalışan birini bulamadınız mı ? o ikonlar resmen kısıtlı seçenek sunan bir uyduruk yazılımdan alelacele seçilmiş gibi.

biri dönem ödevi hazırlasa şunlardan daha başarılı ve uygun ikonlar seçerdi emin olun.

neyse hayırlısı olsun diyelim.
  • git: 'kargo' is not a git command. see 'git --help'.
  • pr yapılmış gibi duruyor.
    1-2 hafta içinde bu istastik hızla düşer.
  • vaktinde gelen nadir şeylerden biri.
  • n11'den aldığım ürün evde olmadığım zaman geldi. beni arayan kişi kargoyu dağıtım yerine geri götürmektense, istersem komşuya teslim edebileceğini söyledi. şaşırdım ama beni mutlu eden bir davranış oldu.
  • eskilerden sıkılıp bunalanlara, yeni nesil kargo deneyimi.