• herkesin malumu sözlükte gitgide karşı cinse karşı artan bi düşmanlık var. aslında bu toplumda bulunan sorunun sözlüğe yansıması sadece. artık erkek veya kadın olarak karşı cinse sevgimiz kalmadığı gibi hoşgörümüz ve saygımız da kalmadı. kalmadığı gibi de gitgide artan bir kin, düşmanlık besler olduk.

kadın erkek ilişkileri teknoloji ile belki daha kolaylaştı gibi dursa da aslında iletişim olarak daha da azaldı ve insanlar karşı cinsle konuşup dertleşmek yerine sadece cinsel açlıklarını gidermeye başladı. iki taraf da karşı tarafın ne istediğine ne düşündüğüne önem vermeden kendi isteği ve düşüncesine odaklandı. sadece çocuk yapabilmek için evlenen çiftlerin sayısı arttı ve boşanma miktarı aldı başını gitti.

herkes anlatır eskiden anne babalarımız veya nine ve dedelerimiz daha zor şartlarda daha anlayışlı olabiliyormuş diye. o yıllarda da boşanmalar kavgalar illa ki varmış ama insanlar karşısındakinden bu kadar nefret etmiyormuş. anlamasa bile karşıdakinin derdini veya isteğini, o istek için bir çaba sarf etmese bile en azından ses çıkarmayıp karşıdakini küçümsemeyip susuyorlarmış.

şimdilerde sözlükte açılan başlıklara bakıyoruz 30'luk teyzeler, evlenmeme kampanyaları, kadınların tırtlıkları, erkeklerin karaktersizliği ve bunlara benzer onlarca belki de yüzlerce başlık var ve hepsinin altıda kin, nefret söylemleri. bu iş tek sözlükte değil normal yaşantımızda da böyle. sözlük sadece bunun bir yansıması. herkes karşı cinsten nefret ediyor belki elde edemediği için belki psikolojik sorunları olduğu için belki de cinsel ilişkiye giremediği için.

bu işin bir sonraki noktası işte ülkemizde yaşanan taciz, tecavüz, sözde namus cinayetleridir. aslında bunların sebebi karşı cinse olan tahammülsüzlük ve onlara saygı duymamaktır.

ben bunları dedim diye hiç bir halt değişmeyecek hatta gitgide daha da artacak bu nefret bunun farkındayım ama sözlükte en azından benim gibi bu olayın farkında olduğunu düşünenler için bir başlık olsun istedim.

siz gene karşı cinse bok atan başlıklarınızı açın. onları sadece yatağa atabilmek için 40 takla da atın. ama bu kafayla giderseniz hiç bir zaman mutlu bir birey olamayıp hiç bir zaman da huzurlu bir aileye sahip olamayacaksınız.

not: adettendir meriç değilim sadece sıradan biriyim.
  • bu karşı cins düşmanlığı değil, şerefsizlere karşı olan düşmanlıktır.

şimdi kendi kelimelerimi kullanıp ne var ne yok ortaya dökeceğim, kendimden örnek vererek.

ben bi degisik ormanci, kısa ama sorunlarla dolu bir hayat yaşadım şimdiye kadar.
    kırık kemiklerim, bozuk bir ruh halim, berbat olaylarla dolu geçmişim ve ben varım.
    ben derken, neyse bunu anlatabileceğim bir yer değil burası.

ben o kadar çok sorun, o kadar çok huzursuzluk gördüm ki, artık siktiğimin hayatında benim için iyi bir şey yok diye düşünmeye başladım, tamamen buna odaklandım.
    bunun sonucunda da kendimi sevmemeye başladım.

kendini sevmek ne kadar gerekli biliyor musun?

kendimi sevmediğim halde hayatıma birileri girince(karşı cins değil, eşcinsel olsam hemcinsim girerdi hayatıma, hayatınıza giren insandan bahsediyorum) kendimi sevmeyişim fark ediliyor.
    ve hayatıma girenler bunu fark edip kullandılar, bu şerefsizler benim hayattaki mücadele edemediğim, çözümünü bilmediğim tek şeyi alıp bana karşı kullandılar.
    bunu yapan ahlaksızların hakkında iyi düşünmem, iyilik istemem normal mi?
    hepsinden öyle nefret ediyorum ki, umarım karşıma çıkmazlar.
    zira merhametli ve insan olma çabasını 488 gün sürdürdüm, bırakalı birkaç gün oluyor.

bu ahlaksızlar benim tek eksikliğimi kullanıp sorunlarını, kendi mutsuzluklarını, kendi değersizliklerini benim gibi gösterdiler.
    ahlaksızlar.
    ben kendimi sevmediğim için bana yüklendiler, ben de onlara hak verip kendime yüklendim ve kendi kendimi yiyip bitirmeye başladım.
    çünkü sorunlu bendim, onlar öyle düşünüyordu, ben de böyle düşündüm.

peki ne oldu biliyor musun?
    günde üç paket sigara içtim.
    gün içinde 5-6 ağrı kesici içtim.
    uyku hapları aldım, yemek yemedim, günde birkaç saat uyudum, sürekli öfkeli ve mutsuz yaşadım sürekli.
    peki elimde ne kaldı?
    yıpranmış bir karaciğer, kesilmeyen öksürükler, sürekli yanan bir mide ve bozuk bir ruh hali.
    şimdi tertemizim ama, çok iyiyim çünkü gerçeklerin farkına vardım.
    ben çok dayanıklıyımdır, kolay kolay da hiçbir şeyden vazgeçmem ama bu beni zorladı.
    insan eksiklik sebebiyle yaşadığı sorunları çözmekte zorlanıyor.

ve bunu bana bile bile yapan şerefsizler benim kötü olduğumu iddia ettiler.
    ben 23 yaşındayım, çok değil.
    yaklaşık 35-40 kişi oldu hayatımda ve tamamı böyleydi.
    hepsinden nefret ediyorum, gözüm açıldıkça bu konuda kendimi daha haklı görüyorum.

şimdi ne düşünüyorum biliyor musun?
    tamamı bir otobüs dolusu delik. başka bir şey değil, bir otobüs dolusu delik, tamamen bu.

beni kötü olduğuma inandırdılar çünkü kullanabilecekleri tek bir eksiğim vardı, onu da kullandılar ve gözüm açıldı.
    haklıyım, her zaman haklıydım ve kendimi seviyorum.

bu şerefsiz, ahlaksız beş para etmez deliklerin çoğunun hayalindeki hayatı tek bir hareketle sağlayabilecek durumdayım.
    beni öfkemle besleyip bu duruma getirdikleri için çok teşekkür ediyorum, amınakodumun delikleri sizi.

ha, bunlar demek değil ki insanlardan nefret ediyorum.
    etmiyorum, aksine güzel insanların değerini daha iyi anlamaya başladım.

sorun karşı cins değil, sorun şerefsizliğe karşı açılan savaş.

siz var ya siz.
    siz beş para etmeyen hayatınıza, kişiliğinize katlanamıyorsunuz ve bu yüzden kendinizden nefret ediyorsunuz.
    etmelisiniz de, kendi bokunuzda boğulduğunuzun farkındasınız.

bunları bir zamanlar beni gerçekten yara sahibi ettikleri için söyledim, şimdi tertemizim.

bugüne kadar hiçbir boka yaramamanızın, mutsuzluğunuzun, hayatınızdaki aşağılık insan yoğunluğunun ve aşağılık oluşunuzun sebebi sizin kötü olmanız.
    kötüsünüz siz.
    amınıza koyim sizin.
hesabın var mı? giriş yap