şükela:  tümü | bugün
  • 2000€'ya köpek satan hayvan dostu.
    bunu da gördük bugün.
  • bazı insanlar özeldir, çok nedeni olmasa da. o insanlar listesine üst sıralardan girmiş, uzak olduğunu düşündüğünde bile hep orda kalmıştır. azdır ama özdür..
    zekası ve sabrıyla insanı şaşırtır aynı zamanda, her eve lazım dostu, moral deposu *
  • yurtdisinda sözlük sayesinde tanisma firsati bulup,inanilmaz eglendigim,cok güzel muhabbetler ettigim yazar.

ne zaman isterse atlasin gelsin,kapimiz acik kendisine.
  • karamsar insan, hemen bir diyalogla özetleyeyim:
    gg: ee o yazar değil miydi? sen kimin konserine gittin ki?
    m: hem yazar, hem de saksafon çalıyor işte.
    gg: saygılar abime ben onların bir tanesini bile yapamıyorum herife bak.. mühendisliğin aq.
    m: hahah ayy çok güldüm :))
    gg: ben şu an ağlıyorum biliyor musun?
    m: ...
  • çok kızıyorum, çok paralıyorum, eleştiriyorum, ciddiye almıyorum, dalga geçiyorum vs vs ama sevdiğimden. onun için hep iyisi olsun istediğimden.
    yeri de farklı, kalan 3-5 kişiden biri olduğu için belki de.
    iyi ki doğmuş, her sene daha iyi bir insan olsun, mutlu olsun..
  • şahsımı hem kezbanlıkla hem de.. neyse şimdi ifşa etmeyeyim hakkımdaki düşüncelerini de ayıp olmasın bana *
    sean mcnamara karakterini cristian troylastirma sürecinde kendisine başarılar diliyorum, lakin kazara matthew olmak da var..
  • yeri gelmişken belirtmek isterim; keşke arkadaşı kadar şanslı olsaydı da, hem güzel, hem zeki, hem kültürlü hem de az hırslı biriyle karşılaşsaydı.. ah ah çok üzülüyorum *
  • sohbet ettiği insanın ruh halinden çok iyi anlayan, hayat tecrübesine saygı duyduğum, bazen karamsarlığı düşse de hayalini kurduğu her şeye sahip olmasını dilediğim arkadaşım. şu sıralar evini bir güzel yeniden dekore ediyor, mutlu olsun güle güle otursun, bize balık ve patates püresi yapsın.
  • seviyorum ben bu adamı. neyse o, farklı olmak için ekstra bir çabası yok. herkes olmasa da o burada ve hep burdaydı, biliyorum.