şükela:  tümü | bugün
1664 entry daha
  • ürün iade etmek istediğinizde tüm iade süreçlerinin sonunda "sayfa bulunamadı" hatası veren platform.

edit: bir saat sonra sorunu düzelten platform.
  • bugünlerde alışveriş yaparken fazladan dikkatli olunması gereken bir alışveriş sitesi.

siparişimi verdim, ödeme sayfasını geçtim ve sistemden attı. tekrar girdiğimde sipariş edeceğim ürün sepetimde gözüküyordu. haliyle siparişin başarısız olduğunu düşündüm ve tekrar sipariş verdim. ikinci siparişimde de aynı şey oldu. ürün yine sepette gözüküyordu ve aldıklarım sekmesinde gözükmüyordu. kartlarımı kontrol ettiğimde iki ödemenin de alındığını gördüm. siparişi iptal bile edemiyordum çünkü aldıklarımda gözükmüyordu. müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğimde bugünlerde böyle aksaklıkların olduğunu ifade etti. ödememin kartıma iade edileceğini söyledi. nitekim kartlarımdan birine iade gerçekleşti, diğerini üç gündür bekliyorum. bu ciddi mağduriyettir.

düzeltme: her iki ödemenin iadesi de yapıldı, yine de bu ciddi bir mağduriyettir.
  • yaklaşık 13 gün önce sipariş verdiğim ürünleri teslim edilmesi gereken adrese teslim etmeyen şirket. ürünler ortada yok ama para çekildi tabi.türkiyenin kargo şirketlerini bildiğim için yaşlı annemin asansörsüz apartman dairesini değil düz ayak olan abimin iş adresini verdim. ona rağmen kargo teslim edilmedi. zaten annemin yaşından ötürü sokağa çıkmasını istemediğim ve yurtdışında olduğum için alışverişleri benzer sitelerden yapıyordum. iade için şirkete yazdım iki gün geçmesine rağmen cevap bile vermediler. puanlara ve yorumlara kanmayın. alternatif siteleri kötünün iyisi düşüncesiyle değerlendirin. amazon amerika'dan israile bir hafta içinde teslim ediyor siparişleri, on günü bulduğu da oluyor. gecikirse ve cayarsan tek bir mesajla yarım gün içinde kredi kartına iade yapıyor. varın gerisini siz düşünün, vay halimize güzel ülkem.
2 entry daha