• götüne lens kaçan spor taraftarının başlığına üşüşmemesi gereken üstün yetenek. maazallah bizde fişek gibi oynarken size gelenler gibi götü başı yayar ne yapacağınızı bilemezsiniz. mesele bizden birini almak değil. elimizden aldığınızı zannederken elinize alıyorsunuz size yazık oluyor.
  • takımdaki piyasa değeri en yüksek 2 oyuncudan biri arap ligine satılıyor ve buna bile kara para aklama yaftası yapıştırılıyor. hasan aliyi 10 milyon euroya satarsın anlarım da bu adamın arap ligine iyi bir paraya transfer olmasının altında bir şey aramak için zihinsel engelli ya da fener düşmanlığından gözü kör olmak lazım.
  • şahıs: ofansif yönü ağır basan orta saha futbolcu. brezilyalı ve 27 yaşında.

ayrıldığı kulüp: zenit

geldiği kulüp: fenerbahçe

durum: bu sene kiralık ancak makul bir satinalma bedeli var sene sonu için vs vs.

-------------------------

bakın konuda beşiktaş'ın b'si yok. ama yine konu onlara gelmiş. birkac fenerbahçeli arkadaş ağır küfürler etmiş bjk ve taraftarına. etmeyin.

etmeyin zira beşiktaş bu ülkenin ortak değeridir, birleştirici unsurudur. birlik & beraberliğe çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde beşiktaş o birlik ve beraberliği getirecek camiadir.

neden?

çünkü bu ülkenin en büyük kulübü kim diye sorsalar ülkenin rahat %80i birbirine giriyor yok fener yok galatasay diye.

ikinci büyük kim sorusu da usttekiyle ilintili olarak aynı tartışmanın içinde.

ama üçüncü büyük kim diye sorduklarında hepimiz cevabı biliyoruz. uzlasiyoruz. hatta 3. büyük kulübün takımı nasıl kievden ve leedsten 6 liverpooldan 8 yedi diye üzülüyoruz da. ortak üzüntüler kitleleri birlikte tutar malum :((

-------------------------

sonuç: siktirin gidin aq capsiz tinercileri.

editli sonuç: 4. büyük de kendisini işin içine kattı. taraftar değil kulübün kendisi kattı ama. onlar da almak istemiş. haftaya bizim maç var. orada sansli olan futbolcunuz maçtan sonra formasını alır :s
  • curitibalıdır. curitiba, brezilya'da yiğidin harman olduğu yer olarak da bilinir.
  • hiç izlemedim ama yetkili bir abiye benziyor. fenerbahçemize hayırlı olsun.
    "puroyu kübadan, futbolcuyu curitiba'dan alacaksın" ernesto che guevera
  • hic tanimiyorum yutub videosu bile bakmadim. gelince gorurum diyorum napayim.

ama siz habire "curitiba dogumlu" yaziyorsunuz, "o da 27 yasinda" deyip duruyorsunuz, dayanamiyorum.

aglatmayin orospucocuklari. aglatmayin.
  • fenerbahçe için pilot takımı esprisi yapacak 1903. sözlük yazarına bir şişe imzalı sentetik tiner hediye edecek olan oyuncu.
  • ben bu adama maldonado nun az ilerde oynayanı demiştim ilk geldiğinde.

sikin beni.
  • curitiba'lı olsun çamurdan olsundur.
  • pilot takimda oynasin da begenirse bjk alir bunu ahajajbahahagahahahahah nasi cok komik demi ben buldum bu espriyi ahahahaha

beyinsiz sürüsü.
hesabın var mı? giriş yap