şükela:  tümü | bugün
472 entry daha
  • oturup 90 dakika maçını izlemedim ama kısa videolardan izlediğim kadarıyla oyun stili alex değil alper potuk'a daha çok benziyor. alper'in son vuruşları daha iyi olanı diyebilirim. fenerbahçe'nin şu an ihtiyacı olan şey ise sisteme eklenecek iyi bir parçadan ziyade yoktan var edecek bir çilingir. diego dahi olamamışken giuliano bu yaraya merhem olamaz.

inşallah yanılırım.
  • kivrak 10 numara gibi degil de sanki hulk gibi bir futbolcu imaji var.

ayrica brezilya'nin 10 numarasindan nasil haberim olmadi bu zamana kadar kendimi de ayiplamadim degil.

fenerbahce'ye hayirli olsun.

transferi icin aziz ve sekip kulup ile gorusmeden bu ise girmezler demistim hakli ciktim, her kulubun oyuncu alis bicimlerini ezberlemisim artik.
    bjk oyuncuya citlatiyor once sonra kuluple gorusup oyuncu ile formaliteden konusup imzaliyor.

bizim cimbom önce menajerlere para yediriyor, menajer o kuluple konusuyor oyuncuyu ikma ediyor, gs yonetimi oyuncu icin kilini kipirdatmiyor sadece odeme takvimini konusuyorlar.

fb'de once kuluple konusuyor, kulup onay verirse oyuncuyu en son ikna ediyor.
  • alex'in heykelinin dikilmesi gerçekten çok güzel bir iş oldu fenerbahçe'de. giuliano geliyor ve geldiği takımda bi bakıyor bir memleketlisinin heykeli var. oha diyor muhtemelen. sonra bakıyor alex neler yapmış. kaç gol atmış falan. kulüplerde böyle sembol oyuncular olması ne kadar önemli bi'şey. biz hala metin ali feyyaz'da kaldık. bizim mario gomez gibi bi adamı alıp 4-5 sene hunharca yardırmamız lazımken hala kiralık; biri geliyor biri gidiyor.
    galatasaray'ın hagi için bir heykel dikememesi ne kadar boktan bir durum. halbuki tt arena'nın önü arkası yanı hertarafı bomboş. yaptır bi heykel çok mu para?
    ama yok herkes ayağa kalkar yok metin oktay'ın heykeli, yok ali sami yen'in heykeli, turgay şeren heykeli diye. arsenal bergkamp'a heykel dikiyor. arsenal'in 130 küsür yıllık tarihi var onlar takmıor bu kadar eskiyi. bir o kadar eski newcastle united'ın stadının önünde alan shearer heykeli var.
    konuyu giuliano başlığında nereye getirdim bilmiyorum ama alex büyük futbolcuydu.
  • "trabzonspor'un zenit'e yaptığı teklif maddi olarak daha iyiydi ama kulübüme,
    imza atacaksam, fenerbahçe'ye atacağım dedim" demiş.

ayrıca alex ile çok farklı stillerde oyuncu olduklarını söylemiş ve alex olmaya değil giuliano olmaya geldim demiş.

http://www.sporx.com/…n-alex-sozleri-sxhbq647807sxq