şükela:  tümü | bugün
862 entry daha
 • alex’in sıçtığı bok olamayacak kalitede brezilyalı.
 • brezilyalı ofansif orta saha.

  kendisini çok sevmekle beraber bazı zamanlar görünmezliğin formülünü falan bulduğunu düşünüyorum. o kadar etkisiz oluyo bazen. ve 15 20 dk topa değmiyo varlığını unutuyorum da spiker adını söyleyince aa oyundaymış diyorum.
 • bazı saniyelik anlar vardır futbolcuların kaderini belirler. giuliano'nun da kaderi bence 17 mart 2018 fenerbahçe galatasaray maçı'nda kaçırdığı golle çizildi:

  link

  basit bir gol kaçırma değildi çünkü, evet vuruş ters ayağına denk gelmiş olabilir ama bomboşsun etrafında kimse yok, muslera kaleden 15 metre açılmış, tek yapman gereken aşırtmak. ama sen ne yapıyorsun, yerden plase göndermeye çalışıyorsun, sanki kaleciyle karşı karşıya arada yarım metre kalmış gibi. bu seviyeye gelmiş bir futbolcunun böyle bir gol kaçırması çok amatörce. yıldız futbolcu olmadığını gösterdi, artık herkes kendisinden büyük işler beklenmemesi gerektiğini anlamıştır. aynı pozisyonda aynı tek vuruş fırsatını yakalayan bir alex'i düşünün, rapaiç'i düşünün, baliç'i düşünün.

  işte giuliano'nun kaderi bu yüzden çizildi diyorum; kendisi taraftarın gözünde artık bel bağlanan, bir şeyler yapıp maçı alır diyeceği bir futbolcu değil, ffp'den kurtulup doğru düzgün kadroların kurulacağı güne kadar idare edeceği bir emanet yıldız. (o güne kadar giuliano emekli olur gerçi)
 • bugün denildiği gibi o pozisyonda aşırtma da yapabilirdi yada daha iyisi yandaki bomboş hayvandao ya o pası yollayarak golü de attırabilirdi. o kalitesi var. ah guli ah.
 • penaltıdan gol atmak dışında hiçbir şey yapmayan, sözde 10 numara.
 • 17 mart 2018 fenerbace galatasaray maci'nda muslera'yi gecemedigi pozisyon, brezilyali takim arkadaslarindan paulinho, fred, coutinho, renato agusto, dougles costa, taison, firmino, oscar hatta ve hatta talisca'nin ayagina gelseydi cok dogru bir vurus ile gol'du. bu nedenle kendisi brezilya milli takimi seviyesinde degildir. bunu bir fenerbahceli olarak soyluyorum. o top alex'in ayagina gelseydi muslera topu goremezdi zaten onde oldugu icin. buyuk topcu olmak cok ama cok baska bir sey. bu cocuk iyi topcu ama buyuk topcu degil.
 • alex ile kıyas zaten kabul edilemez de, skoru değiştirmek için yeterli görmediğim vasat on numaramız.