• beşiktaş maçında attığınız golü piç etti.boş kaleye zımbalaması gerekirken yerden bombok bir vuruş yaptı.sonra ferdinin vuruşu gol oldu tabi ama tinercilerin diline düşürdü.kazansak iyi kudurturduk tinercileri ama kaybedince en az 1 yıl konuşurlar ofsayttan gol attınız diye.herif vidayı da topla kaleye sokacakken topu nişanladı pozisyonu ofsaytta dönüştürdü.sikeyim senin sol ayağını.gene de ölü hali beşiktaş maçında 2 gol atabilirdi .
    şampiyonluk getirmezsen daha da küfür var sana.hadi başla koçum 1 martta s.k beşiktaşı.
  • yazdı yine.son 10 dk dökülen takımda tek top tutan ,çalım atan oyuncuydu.attığı kafa gollüyle bizi rahatlattı.
    bu adam ayıdao,dirar,aatıf kazmalarıyla değil de valbuena,alper,soldado üçlüsüyle oynasa çok daha etkili olur.
  • bir fenerbahçeli olarak sevmediğim futbolcudur. ölmeden bir kişiyi çalımladığını göremeyeceğim.

not: brezilya milli takımına çağrılmayan futbolcudur.
  • brezilya milli takımına alınmaması kötü futbolcu olduğu anlamına gelmez alex'de bize geldikden sonra hiç milli takıma alınmadı
  • brezilyalı ofansif orta saha.

kendisini çok sevmekle beraber bazı zamanlar görünmezliğin formülünü falan bulduğunu düşünüyorum. o kadar etkisiz oluyo bazen. ve 15 20 dk topa değmiyo varlığını unutuyorum da spiker adını söyleyince aa oyundaymış diyorum.
  • penaltıdan gol atmak dışında hiçbir şey yapmayan, sözde 10 numara.
  • 17 mart 2018 fenerbace galatasaray maci'nda muslera'yi gecemedigi pozisyon, brezilyali takim arkadaslarindan paulinho, fred, coutinho, renato agusto, dougles costa, taison, firmino, oscar hatta ve hatta talisca'nin ayagina gelseydi cok dogru bir vurus ile gol'du. bu nedenle kendisi brezilya milli takimi seviyesinde degildir. bunu bir fenerbahceli olarak soyluyorum. o top alex'in ayagina gelseydi muslera topu goremezdi zaten onde oldugu icin. buyuk topcu olmak cok ama cok baska bir sey. bu cocuk iyi topcu ama buyuk topcu degil.
  • alexle kıyaslıyanlara söylüyorum bir fenerli olarak.
    %20 si olamaz.
  • 17 mart 2018 derbisinde mahvettiği pozisyon ile bana batuhan karadenizin kral yapmayacaksın kral olacaksın lafını hatırlatan topçu. fernandaoya pas verseydi hala umudumuz olacaktı.
  • alex de souza olma yolunda giderken oğuzhan özyakup'a evrilmiş futbolcu.

nam-ı diğer, sevimsiz hayalet casper.
hesabın var mı? giriş yap