şükela:  tümü | bugün
  • izmirli tütün üreticisi. geçtiğimiz ay çok şık metal kutularda premium seviyede 'spesyal' nargile tütünleri piyasaya çıkmış. büyük bir heyecanla 3 tane aldım denemek için.

sonuç: premium olayının sadece ambalaj kısmına çalışmışlar sanırım. tirt

edit: çok da gommemek lazım. bazı aromaları başarılıymis. karpuz nane infinity aroması fena değil. blue mist de idare ediyor starbuzz kadar olmasa da yakın.
  • içip içebileceğim en kaliteli, uzun içim süresi, tat , bol duman ve alışagelmiş olduğumuz 15-20 dakika sonra yanma diye birşey yok.

bir başkası anlatsa inanmam;
    gece 23.30da yaban mersini aromalı gixom tütünden bir kafa yapıp içmeye başladım ve sabah 06.30da uykum geldi diye bıraktım ve hala ilk içtiğim tat vardı.

en başarılı tütünleri:
    --- spoiler ---

denediğim kadarıyla

--- spoiler ---

bodrum mandalina ; bildiğiniz mandalina yiyormuş gibi bir tadı var buzlu marpuç ile çok daha iyi oluyor.

infinity ; adı gibi sonsuz tat, baskın bir aroma olmamakla birlikte buzlu marpuç ile içilmesi tavsiye edilir.

limon cheesecake ; bugüne kadar içtiğim en iyi tütün diyebilirim, hiç birini denemezseniz bunu deneyin şiddetle!

german pie ; pek kahve tatlarını sevmediğim için sevemedim ama kapi içen arkadaşlarımın çok beğendiğini belirtiyorum.

blue mist ; starbuzz aynı aromanın şekerli hali.

cappuccino ; bizim el fakherden yada cappuccino nakhladan alışkın olduğumuz yanık cappuccino tadı değil de içecek olan cappuccino tadı gibi tat veriyor ben sevdim.

baked milk ; yoğun şekerli aşırı şerbetli ve çok fazlasıyla dumanı çıkan yanmış süt aromalı tütün.

ayrıca, tütünler ince kıyım ve çöpsüz.

başarılarının devamını dilerim, amir abi!
  • içip icebileceginiz en kotu nargile tütünü diyemem, kötünün sınırı olmaz zira. ama ben premium tütünüm, spesyal aromalarim var iddiasında olup da denediklerim arasında son 3 e oynar.

al fakhamah, mazaya, al raya, starbuzz, social smoke, adalya, nature mix, kentucky fire, hydro herbal, al fakher, bang bang seviyesinde değil.

aromaları inanılmaz derecede yapay. aldığınız aroma tadı 5 dk geçmeden bayiyor ve rahatsız ediyor. muhtemelen ikinci sınıf aroma kullanılıyor. ambalaja oynayıp içeriği pas geçmişler yani.
    8 kutu aldım hepsini farklı şekilde denedim. toprak lüle, phunnel lüle, vortex... folyolu-folyosuz kombinasyonlar..

strawberry yoğurt, strawberry pie felaket kötü. alman pastası yapay anlamsız bir tat. çarkıfelek, dut, armut öksürük şurubu tadı veriyor yine yapayliktan.

bluemist cakmasiyla infinity var idare eder düzeyde.

ortalama puanım 3/10

referans olmasi açısından al fakher 7
    adalya 7.5