şükela:  tümü | bugün
  • yurdumun kafası sadece pipisine çalışan beyinsiz erkeklerinden biri. ve o kadının yaşadıkları.
  • kanunlar yavaş ilerliyor diye polisin şikayetten memnun olmadığı tek ülke türkiyedir ya da 3. dünya ülkeleridir.
    mağazaya girip önüne geleni taciz eden insan, sapık dersem dava açıp kazanabilir.
  • bu olayı yaşayan aynı mağazada başka bir kadın müşteri daha olmuş. yukarıda ki sığırın dediği gibi kezbanlık vs bir durum söz konusu değil. şerefsiz alenen kadını taciz etmiştir. umarım cezasını çekecektir.
  • amcık kafalılar anlamaz. bunlar kadının basbayaa erkeğin koluna girip kuzu kuzu gittiği görüntülere bile "eril canavarın elinde bıçak var" dedilerdi. ama görüntülerde bıçak mıçak yoktu. eriller göremiyordu, amcıllar görebiliyordu çünkü.
  • adam elle sarkıntılık etmiş üstelik bunu planlayarak yapmış gibi duruyor. önce söylediği kadar sarhoşsa istemeden çarpmış olabilir diye düşündüm. ama başka kadınlara da yapmış aynısını. güvenlik de adamdan şüphelenmiş. o kadar sarhoşsa kadın kıyafetleri satılan mağazada ne yapıyor? eşcinsel ve pileli etek falan almayı düşünmüyorsa. zanlının taciz etmiş olma ihtimali çok yüksek gibi duruyor.
  • çarpma falan değil bilerek taciz durumunun aleni şekilde gerçekleştiren kişi.

burada yapılması gereken bu tarz suçlulara karşı kastrasyon işlemi uygulamaktır. kesinliği ve doğruluğu ispatlanmış taciz olaylarında kimyasal kastrasyon işlemi, hapis cezası ile uygulandığında rehabilitasyona yardımcı olabilir.

tecavüz olaylarında ise fiziksel kastrasyon uygulanmalı ve cinsel fonksiyonlar kalıcı olarak sonlandırılmalıdır.

cinsel meziyetlerini kullanmasını bilmeyen insanların elinden bu meziyetleri alınmalıdır. açık ve net.

tabii isnad edilen suçun bir komplo veya iftira olmadığı ortaya konarak. öte yandan suçun ispatı da yapılarak işlemeli bu prosedür.
  • her şey bi yana adam taciz edip gitti kimse ses çıkarmadı diyelim bu olayda. bu tacizden ne anlıyor bu herif cidden aklım almıyor. tatmin mi oldu, erkekliğini mi yüceltti noldu yani? bi kadını huzursuz etmenin verdiği mutluluk mu var bu dünyada bu adamlar için anlamıyorum, anlayamıyorum