şükela:  tümü | bugün
  • genç ve dinamik yeni güzeller güzeli bir türk modelimiz. çok güzel işler başarıp, çok başarılı olacağına inandığım hatun. buradan fotoğraflarına bakabilirsiniz,
    http://www.facebook.com/gizembarlakbook
  • hakkında en iyisini dilediğim, hedeflediği noktalara ulaşmasını canı gönülden istediğim, kendisini de iyi tanıdığım için kendimi şanslı saydığım güzel yüzlü genç model.

bu işlerden çok anlamam ama sayılı isimler arasına girecek potansiyelde olduğunu düşünmekteyim. ayrıca çok da iyi bir insan kendisi. adeta dev bir kedi.*
  • can. en iyi arkadaş. küçücük çocuklarken bile, model olacağından dem vuran bir güzeller güzeli. içi dışı bir, gözleri ayna, ruhu tertemiz.
  • binbir surat ercan gibi bu hatun. her çekiminde her saçında makyajında bambaşka bir kadın oluveriyor. klişelere sığınacağım ama gerçekten de her çekimde başkalaşıp devleşiyor.

neden bilmem bi de fransız modelleri hatırlatıyor bana. :)

bi de şöyle bişeysi var.
    http://www.modelmanagement.com/model/gizem-barlak
  • iyi bir model olmasinin yani sira, cok da yetenekli bir oyuncudur kendileri. ileride cok iyi yerlere gelecegini tahmin etmiyorum, eminim.*
  • lisedeyken her sınavdan önce yanıma gelir, "bana kesin çıkacak birkaç soru söylesene yaa." derdi. sonra her pazartesi, "ne oldu biliyor musun?" diye yanıma koştururdu. anlattığım her şeyi sakin sakin dinler, fikir beyan ederdi. şimdilerde pek meşhur, pek hoş kendisi. 5-6 ay önce görüştük nasıl bıraktıysam öyle. fotoğrafları şahane. saflığı, temizliği daimi.
  • (bkz: lust)
  • lisedeyken arkadaşlarla çıkışlarda görürdük kendisini,o zamanlar tarzı pek bir garipti.şimdilerde serpilmiş güzelleşmiş ya da bize öyle geldi bilemiyoruz tabi.
  • yarın istanbul fashion week kapsamında defilede yer alacak olan yaptığı işe çok büyük saygı duyan güzel model.
  • ekşi fest 2012deki en şık giyinen insandır kanımca. ahan da tam burada ve burada (soldan ikinci) görünüyor kendisi.

ayrıca (bkz: ekşi fest 2012 fotoğrafları) ve (bkz: #29327798)