• tanıdığım en açık sözlü cingöz kepçe başkan yardımcısı. an itibariyle öğretmenlerinin televizyona çıkmasına izin vermeyenlerin kalıplarına tükürmüştür canlı yayında sdflksjdfklsdjfk.
  • beyaza çok sağlam fırça çekmiş başkan yardımcısıdır.pek sevmiyo beyazı heralde.
  • anarşistliğe bağlamışken kendisini sevmiştik, lâkin ona buna selam/öpücük gönderiyorum'a girince düşüncelerimizi geri aldık
  • çok kolay ötekileştirebileceğimiz öğrenci modelidir...beni misal 23 nisanda kaymakam yapmışlardı.ilçemiz için neler yapmak istersin dediklerinde yeşillendirmek vs demiştim ki karadeniz in bi ilçesiydi...ya hu kaymakamın görevlerine ilçeyi yeşillendirmek mi yazılır.sanki arabistan çölünde yaşıyoruz..belediye başkanını arayınca da sınıf arkadaşım çıkmıştı telefona..ne uyuz çocuktu..
  • seri katil bakisli kiz cocugu. icine chucky kacmis, acil cikartilmasi lazim.
  • daha bu yaşta "fakirlik edebiyatı" ustası olmuş.

aynı yaştaki arkadaşı akıllı uslu laflar ederken bu kızımız "kadın paramızı vermedi" diyor, valilerin kalıbına tükürüyor. yazık.. uzun uzun analizini yapmaya gerek yok bence.

(bkz: hepimiz atalayız)

edit: biraz ağır bi ifade kullanmışım zamanında. şimdi gerçekten çok utandım ve sildim. ayrıca, gizemcim haklıymışsın güzelim sen, o valiler hala sıcak evlerinde oturuyorlar, onların kalıplarına tüküreyim ben.
  • muhtemelen sınıfta çekilen o videonun medyada patlamasından sonra anasından "niye hep babanı anlattın, beni de söylesene, merdiven siliyorum paramı alamıyorum vır vır vır, bak birinci kattakini de söyle haa bır bır bır" şeklinde ayar yemiş çocuktur. bir çocuğa istediği her şeyin alınamayacağını, hayatın zor olduğunu, her ailenin farklı maddi durumu, bütçesi olabileceğini ama anne-baba olarak kendisi için ellerinden geleni yaptıklarını üslubuyla anlatmak başka şey, "biz fakiriz, çık, anlat, iste, acındır, çemkir" şeklinde gaz vermek başka.
  • bu yaşında ekrana çıkıp hata ekrana çıkmakla kalmayıp çıkdığı program tekrar yayınlanırsa ilk sansürünü almş başkan yardımcısıdır.
  • sınıftaki videosunda değil, ancak beyaz show' daki videosunda, ailesi tarafından ekonomik durumlarının detaylarına girmesi gerektiği yönünde kendisine verildiğini düşündüğüm çocuk.
hesabın var mı? giriş yap