şükela:  tümü | bugün
  • muhteşem yüzyıl’da haremdeki cariye kadrosuna katılması son anda iptal olan ve bu konu hakkında ''hevesimi kırdılar'' açıklaması yapan kadındır. sen kadroda olsaydın hepimizin hevesi kırılacaktı yavrum olsun diyerek kendisini avutmak istiyorum.
  • hurriyet.com.tr'nin gözde 14. , 15. başlık konusu.
    kendisinin twitter ve instagram hesaplarında paylaştığı her yazı, her görsel aynen bu mecrada yer buluyor.
    gerçi hurriyet.com.tr artık habercilikten magazinciliğe dönmüş durum da ya neyse, ben kocası yerinde olsam bundan rahatsız olurum.
    yahu arkadaş bir insanın her anının medyaya yansıması ne kadar saçma bişi ya.
    bundan keyif mi alıyorlar acaba da ses çıkarmıyorlar.

garip aga garip...
  • neden ünlü olduğunu merak ettiğim. gazetelerde hep ünlü olarak geçmektedir adı. acun'a sırtını dayamış başka bir eski yarışmacıdır. acun'nun yaptığı her programa seyirci olarak katılmaktadır bu ve kocası. çok ilginç lan! haberciler de ünlü diye çekiyorlar. bu hanımkızımız da kendini ünlü zannediyor. birisi kendisine söylemeli bence acı gerçeği.

günler sonra edit: ekleme:

o kadar ünlü ki kendisi ödül törenlerine katılmaktadır.
    http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…&rid=2368&p=9
  • http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…&rid=2368&p=5
    yapabileceğim her yorumun gg olacağı sözde ünlü.
  • söylemezsem olmaz adlı bir magazin programının yorumcularından biri.. 15 yaşındaki ergen kız hal ve hareketlerine sahip kişi.
  • ünlü mü şimdi bu? nerden ünlü oldu ne iş yapar arkadaş nasıl bir memleketteyiz niye hürriyette falan ünlülerin instagram fotoğrafları arasında bu amelelerde çıkıyor kim ünlü ilan etti bunları anlamış değilim bilen biri beri gelsin.
  • ben hayatımda bu kadar kötü dans eden başka bir kadın görmedim. özgüveni yüksek bir insan ki bunu bir de televizyonda o kadar kişinin önünde yapıyor. hadi kendisi fark etmiyor, yanındakiler de mi fark etmiyor?
    bir de oya aydoğan programın birinde soruyor yanındaki ünlüye sanırım bülent serttaş'dı kendisi; "bu kadar güzel bir kız var neden klibinde oynatmıyorsun" diye. neden olacak o kadar kaba ki hareketleri klip de elde edilmek istenen sözde estetiği yerle bir edecek.
    güzelliğine bir şey diyemem, allah vergisi kimine göre güzeldir kimine göre değildir ama bence narin ve estetik değil.
    söylemezsem olmaz'ı da bir kaç kere izleyince şunu fark ettim, kolay para kazanmayı tercih etmiş. bir de reklamcılık bölümü mezunuymuş, yap işte kendine göre bir iş öyle programda yancı gibi duracağına. esin övet'in emir eri gibi sanki. gizem'cim bunu araştır sosyal medyadan, gizem bu ne gibi işlerin sorumlusu sanki; bir de arada konuğa çay falan getiriyor.
  • bisikletle bostancı'ya gidiyordum. akan trafikte dolmuşun biri yırtık dondan çıkar gibi fırladı önüme. ''inecek var'' denilince dolmuş şoförleri lap diye sağa kırarlar istanbul'da. sağında bisikletli mi var motosikletli mi var pek mühim değildir. geberiyorsa gebersin amk! :) kapı açıldı ve karşımda kimi göreyim? gizem hatipoğlu. güzel. çok güzel. bayağı bayağı güzel. bu kadar da olmaz ki güzel!*

http://instagram.com/hatipoglugizem
    (istersen harikalar yaratıyorsun vallahi allah'ım.)
  • burun dudak derken estetikten
    gitgide sema çelebi'nin gençliğine benzemeye başlamış insan.
  • burnuna estetik yaptırmış. insan utanır be. zaten güzelsin, ne istiyorsun daha? insanlar kolsuz bacaksız yaşıyor, yine de hayata gülümseyerek bakabiliyor, sen herkesin imrendiği güzelliğinde kusur bulabiliyor bir de bunun için bıçak altına yatıyorsun.

hepiniz kestirin burunlarınızı, android gibi birbirinize benzeyin. bırakın insanlığı, robot olun siz. daha da bir şey demiyorum !