şükela:  tümü | bugün
 • iyi hoş ama bundan bize ne ?
 • şu fubolcuların hatunlara yazma konusunda vizyonsuzluklarına yanıyorum.

  gizem özdilli ne ya? yaşını başını almış bir kadın sonuçta. 50'ye merdiven dayamış.

  nedir bu mature fantazisi. sanki her kuşu sikmiş bir leylek kalmış gibi.

  gizem özdilli'nin ise bunu ifşa etmesi etik değil bence. adam nasılsın demiş bunda ne gariplik var? medeni bir soru sormuş. ama türk kızının/kadınının huyudur erkekleri aşağılamak. "uff snn be slk" deseymiş tam olacakmış.

  edit: bir çaylak arkadaşımız futbolcuların ergenlik dönemlerinde bu mankenlerin, fantazilerini süslediğini belirtti. dolayısıyla gençlik dönemlerinden kalma bir fantazi durumu söz konusu olabilirmiş. (bkz: arda turan'ın ebru şallı'ya yürümesi)
 • oğlum ben bile merhaba nasılsın yazdığım hiçbir kızdan böyle bir tepki almamıştım. müthiş bir reklam yapmış kadın. tabi ego tavan falan.

  en son edit : arkadaşlar yazdığını silmek delikanlıya yakışma. o yüzden aşağıda duruyor. ama kampanya iptal.

  biraz inceledim de, bu teyze bugüne kadar izlediğim bütün matureleri siker atar.

  o yüzden olaya engin, teknik ve sikik tecrübelerimle el koyuyorum.

  “merhaba nasılsınız ? “ifadesi genellikle yüzyüzeyken kullanılan,ortam kalabalıksa zaten kesinlikle kullanılan bir ifadedir. ama birine sosyal medyadan yürürken “siz”li yürünmez.o yüzden aslında adamı “bu ne samimiyet” diyerek suçlaması yanlış sadece.
  ablamız olayı biraz abartmış.

  ama yani ne bileyim.kimsenin görmek istemediği fakat benim farkettiğim şey şu.

  bu kadın s*vilir. ama bu şekilde değil.

  o yüzden keko olan rezil olan topçu olmuştur.

  vallahi evli olmasam , futbolcunun sol ayaklısı da olsam, bu kadınla birlikte olmaya hayır demezdim.

  ama ben kesinlikle bu topçunun yaptığının çok amatörce ve çok kekoca olduğunu düşünüyorum. milyonların var güzel bir davette falan denk getirip muhabbet edebilirdin.ya da aklına ne gelirse. imkan yaratmak için binlerce seçeneğin var. ki fener’de ilk 11 topçususun amk. bu işler bu kadar kolay olmamalı adamı böyle rezil ederler işte.amınakodumun liseli amatörü.

  işte bunlar gençliklerinde, girdiği eczanedeki, kontör yüklettiği telsim bayisindeki, sınıfındaki okulundaki muhabbet ettiği , tanıdığı kızları tavlayamamış, sonra zenginliği ve sosyal konumunu kullanarak karı sikmeye(afedersiniz) çalışan, malzamparalardır.

  edit : arkadaşlar gizem hanımı instagramdan ekledim ve merhaba nasılsın yazdım.benim hanım gördü niye böyle birşey yaptın dedi . dedim ekşi sözlükte kampanya başlamış gizem birini ifşa etmiş herkes merhaba yazıyor dedim. :)

  hadi lan ipnelik yapmayın. ben kendi kendime makara yapacaktım olay nerelere geldi :)

  herkes gizem i eklesin ve merhaba nasılsın yazsın. kampanya başlatalım yoksa hanımla pis giricez birbirimize :)

  edit 2 : ahahaha adamsınız lan
 • gizem özdilli kim amk?

  nerede o eski magazinler be dedirten olay.
 • niyet belli biraz para gören topçular önüne kim gelirse asılıyor.tabi para için erkeğin altına yatan kız sayısıda hem dünya da hem de ülkemizde fazlasıyla mevcut.futbolcu ile eli yüzü düzgün biraz ünlenmiş kişilerin ilişkileri o kadar yaygın ki insan kızamıyor.alan memnun veren memnun bizene bir yerde...
 • eminim ki instagram’dan her gün onlarca mesaj alıyordur. bi çoğu da ahlaksızlık içeren mesajlardır. bi kadın olarak onları yayınlamazken “merhaba nasılsın” diye gelen bi mesajı ifşalamak “acaba albüm mü çıkardı” sorusunu gündeme getiriyor.

  şener özbayraklı babamın oğlu değil, mesaj atma niyetini de bilemem, savunacak da itin götüne sokacak da değilim.
 • oha ya. yatırıp sikseymiş bari. ehl-i namus bir hanfendiye nasıl -afedersiniz- "nasılsın" diye sorabilirsiniz? seks mi lan bura?
 • "bana bakın, halen unutulmadım, halen giderim var. ne olur beni yine medyatik yapın, yalvarırım bende daha iş var." tarzında bir ifşa olmuştur. bazı insanlar ne acayip amk.
 • bence ifşadan çok reklamını yapmaya çalışmasıdır. yoksa ne var bunda adam hoşlanmış yazmış olabilir, teşekkür eder görüşmek istemediğini söylersin olur biter. memlekette herkes garip ya.