şükela:  tümü | bugün
  • san francisco düskünü neşeli, zarif insan... her zaman amerika'da ilk durağı batı yakasıdır... boston şehrinide sever ama hiç bir şehir bir sf olamaz der durur

tr'de ekran yüzü olmak ekonomistlik yakışmış ancak onu kesiceğini zannetmiyorum... amerika'da olsa zehir bir hedge fund analyst olurdu carl ıcahn amcamin yanında görüyor olurduk şimdiye. carl ıcahn'in toplam serveti 22 milyar dolara olmuş allah daha çok versin.carl ıcahn

geçen canlı yayında izliyordum ya dedim bu kız birine benziyor sonradan dank etti bildiğin yahoo ceo'su marissa mayerı ;)) ... marissa'nin yaşına geldiğinde umarım onun kadar başarılı ve parlak bir kariyere sahip olmuş olur.
  • yahoo'yu hiç edip milyonlarca doları cukkalayıp kaçan marissa mayer'e daha fazla benzetilmemek için saçlarını boyatmıştır. yersen.
  • boyu 1.75-1.80 falan var. tam bir nba yıldızı.
  • tanımam etmem ama takdir ettiğim insandır. sebep? şimdi allah var, güzel kız. bayağı da güzel kız. herhalde bir cast ajansa yazılsa iyi kötü bir reklam filmi, dizi oyuncusu olurdu. kezbanların yüzde doksanının yaptığı gibi... gel gör ki kezbanlık yapmamış hatun, oturmuş, dersini çalışmış, okumuş, ekonomist olmuş. genelde böyle kolay seçenekleri kullanmayıp beynine odaklanarak gelişmeyi seçen insanlara karşı bir saygım ve takdirim var. benzer şekilde takdir ettiim bir kişilik için (bkz: jülide ateş)
    benim takdirimi kazanmak önemli tabi.
  • --- spoiler ---

kocaeli üniversitesi iktisat fakültesi mezunu. amerika ve yunanistan’da çeşitli şirketlerin finans departmanlarında çalıştı. gedik yatırım holding kaldıraçlı işlemler departmanı’nda ve destek menkul değerler’de görev aldı. sermaye piyasası kurulu’nun yetkilendirmesiyle türev araçlar ve ileri düzey lisanslarına sahip. 2015’de kadrosuna dahil olduğu bloomberg ht araştırma ekibi’nde araştırma uzmanı olarak kariyerine devam ediyor.
    --- spoiler ---
    kaynak
  • güzem yılmaz'la birlikte ekonomi piyasalarına dair bilgiler veren hatunların içinde gördüğüm en hoş hatun.
    risk yönetimini mali bilançolarını temettülerini sevdiğim.