• sansürle mücadele için geldim, açılın.

ediz bahtiyaroğu'nun eski nişanlısı bu kadın. önce kendi başlığını temizletiyor. sonra da ediz bahtiyaroğlu başlığını mahkeme kararıyla temizletiyor. bu insanlar böyle şeylere nasıl hak buluyorlar anlamadığım için nefretimi kazanmaktan kaçamıyorlar.

sildirmeye çalıştığı geçmişi aşağıda:

bu kadın 2009 yılında ediz bahtiyaroğlu ile nişanlanmış, çiftin yüzüklerini aykut kocaman takmış. sonra aynı yıl içerisinde ayrılmışlar. 2012 yılında ediz kalp krizi geçirip ölüyor.

2014 yılında bekir irtegün'le birlikte olmuşlar, bekir'in yeni sevgilisi filan diye magazine düşmüş.

bekir'den önce birkaç kez de mehmet ali erbil'le görüntülenmiş. muhtemelen onunla da sevgili oldular.

bir de bu kadın miss turkey 2008'de üçüncülük kazanmış. fakat şaibeli ve torpilli olduğuna dair sayısız haber mevcut. yarışmada jüri üyesi olan emel sayın'la yakınlığı olduğu söyleniyor. zaten hanfendiyi görünce de miss turkey 2008 üçüncüsü olacak bir potansiyel taşıdığını düşünmüyorsunuz.

şimdilik bu kadar. yine sildirirse yine yazarım. bu ne yahu, her hoşuna gitmeyen istediği şeyi sildirebilecek mi böyle?
  • hiç elleşmese başlığına kimse hayatı boyunca entry girmeyecek iken birden bire durduk yere dikkatleri üzerine çekti.

o inat edip entry sildirmeye devam ederse sözlükçü de en az onun kadar inatçılık yapabilir. yeni bir meltem banko vakasına hazır olun. :)
  • kendi haberi bulunan gazetelerin linklerini de engelletmiştir. merak edenler vpn ile okuyabilir.
  • buralari okuyorsun belliki. peki ediz bahtiyaroglu'nun basligindan ne istiyorsun arkadasim sen. insanlar orada; acilarini belirtmisler, anilarini-hatiralarini anlatmislar, rahmet dilemisler. insan 10 sene onceki nisanlisinin baligini ne amacla sildirir.
    senin adini bile daha once duymamistim. google'a yazip gorsellere tiklayinca; massalah her futbolcuyla fotografin cikiyor. allah yardimcin olsun vurdugun gol olsun ne diyelim.

tanim: futbol camiasi ile yakinen "iliski" icerisine girmis eski turkiye guzellerinden
  • korktuğu bir şey var gibi. nereye kadar ne kadar sildirebilir, komik.

rezalet puanım 10/10.
  • bu işin boku çıktı sanırım. ve de çok özür dileyerek:

(bkz: gizem yurtoğlu kim amk)
  • güzel eskisi, sansürcü, aplanması gereken kadın. eski nişanlı ne lan?
  • ulan bekir *, senin de mideni s*keyim...
  • rahmetli ediz bahtiyaroğlu'nun eski nişanlısı ve eski voleybolcu.

gerçekten merak ettim ediz in başlığından ne istedi ki, vefat etmiş, göçmüş gitmiş bir adam. herkes iyi dileklerini, dualarını göndermiş. hatta arada sol frame de çıkınca fatiha gönderen bile vardır aklına gelince. nasıl bir düşünce yapısında sahip birey olmak gerekir zerre kötülük içermeyen bir başlığı sildirmek için. ben gerçekten bilmiyorum. ediz e de allah'tan rahmet diliyorum. mekanı cennet olsun inşallah.
  • bana ekşi sözlük avukatlar için yeni keriz silkeleme yeri mi oldu acaba diye düşündürten kadın.

şimdi bu kadın sözlükte entry silmese kimsenin zaten kendisinden haberi olmayacaktı. avukatlar da entry silinmesinin ardından o başlığın devamlı dolduğunun farkına vardılar ise bunun gibi kadınlara gel bak senin hakkında böyle böyle yazmışlar, bunları mahkeme kararıyla sildirelim diye teklifte bulunabilirler. birkaç hafta sonra başlık yine dolacak, bir daha gel sildirelim diyecek. böyle böyle gelsin paracıklar. hmm neden olmasın.*
hesabın var mı? giriş yap