• biri hırsızların yanında saf tutuyor diğeri hırsızların karşısında.
 • gizli arşiv şeker pancarıysa, haramzadeler uranyum...
  alakasız karşılaştırmadır.
 • biri mahkeme kararıyla yapılmış ve soruşturma tutanaklarına girmiş yasal dinlemeleri yayınlar, öteki ne zaman, nasıl, nerede, kim tarafından ne amaçla kaydedildiği belli olmayan kayıtları yayınlar. buradan bakınca haramzadeler çok daha güvenilir ve inanılır duruyor tabi. ama feto'nun ses kayıtları gerçekse bile haramzadelerin yayınladıkları kayıtlardan daha önemli değildir, çünkü cemaatin nelerle uğraştığı, nasıl işler yaptığını herkes zaten biliyordu ama tayyip'in şebekesi ilk defa bu kadar gün yüzüne çıkıyor.

  ayrıca gizli arşiv gündem değiştirme aracıdır, bazı ezikler "bak feto da neler karıştırmış" diyerek haramzade kayıtlarına sanki yoklarmış gibi davranarak milleti aptal yerine koymaya devam edeceklerdir. amlarına koyayım onların ben.

  edit: ayrıca gizli arşiv yasadışı kayıtlar yayınlayarak haftalardır yayın hayatına devam eder, haramzadeler günde bir hesap değiştirmek zorunda kalır.
 • iki güç odağının pisliklerini dökecek yapılar. belinize kuvvet!
 • haramzadeler sadece kendi ismiyle başladı, üst üste kapatılmalar sonucunda haramzadeler01, haramzadeler02, haramzadeler03 diye diye haramzadeler100'e kadar ulaştı.

  sanırım gizliarşiv tek kalacaktır. kapatılmayacaktır. 01, 02, 03 versiyonları hiç olmayacaktır.