şükela:  tümü | bugün
  • en hafif tabirle orço olarak tanımlanabilecek ev sahibidir. açıklamasını ise daha çok sevdim;

"oğlum internetten baktı zararı yokmuş".

kendisi hacıdır, herhangi bir komşuma ya da aileme zarar gelirse hakkım haram zıkkım olsun.
  • çatıyı apartmandaki diğer dairelerin tamamından daha pahalıya kiraya veren ev sahibidir. bunu da yaşadım sözlük. 2002 senesinde en üst katta oturduğumuz binanın benim odamın tepesine gelen kısmında baz istasyonu kuruldu. o zaman da demiştik bize de sormalıydı diye..bugün de kiracıya sorulmalı. hatta konutlarda izin verilmemeli bu uygulamaya.
    neyse o gün bugündür boşa aldık vitesi gidiyoruz
  • gizli gizli kablolarının kesilmesi gereken baz istasyonudur. hacı bir defa daha hacca gidip temizlenir gelir de, sen alacağın radyasyondan o kadar kolay temizlenemezsin..
  • hala işi pişkinliğe vuran ev sahibi.

ortalık karıştı, üst kattaki mahkemeye verecekmiş hacıyı. ahahaha. küçük çocukları var inşallah kanırta kanırta tazminat falan alırlar ya da en azından kaldırtırlar.
  • bunun birde toprak sahibi versiyonu vardır ki orospu çocuğunun önde gidenidir. kendi binalarinin tepesine baz istasyonu kurdular fakat catıyla benim oturduğum evin arasında 3-4 metrelik mesefa anca var. baz istasyonu ağzıma girecek neredeyse. tam camin önüne koydukları için gordukce sinirim bozuluyor. annelerinin kulağını epey bir çınlatiyorum. be amin evladi sen 3 kurus daha fazla kazanacaksin diye kanser hastası mi olalım? ulan parayı sen alıyorsun zararı beraber cekiyoruz. böyle iş mi olur. buna sen tek başına nasıl karar verebiliyorsun? got herif! ulan o gsm firmasindan ayni teklif bizim apartmana da geldi, yoneticimiz adamlari kovmaktan beter etti. evin ustunde baz istasyonu mu olur. baz istasyonu denen meret insanlarin hatta canlıların! yasam alani disina(belli mesafe uzaklikta) konulur. o baz istasyonunu oraya koyanın da, ona o akli vereni de, gsm şirketininde, buna izin veren belediyenin de gelmisini geçmişini ayrı ayri sikeyim.

not: peşinen soyleyeyim "baz istasyonundan rahatsız oluyorsan cep telefonu kullanma oyleyse" diyecek gavatları da sikeyim. cok merakliysan al bir tane de sen tak evinin catisina adi pic. wi-fi ve cep telefonu bile radyasyon yayarken baz istasyonu sacmaligini savunan gozumde art niyetli kisilerdir.

edit: bu allah'ın cezasından nasıl kurtuluruz. yasal olarak ne gibi haklarımız var? bilenler yardımcı olursa sevinirim. en kufurlu entryim oldu farkindayim...