şükela:  tümü | bugün soru sor
  • marketlerin halkı düdüklemesinden bıkmış devletinin yanında halkçı bir solcudur. genelde akp ye oyunu verir kötünün iyisi diyerek.
  • gizli gizli değil, çevremdekileri de örgütleyerek, olabildiğince hergün giriyorum o kuyruğa.
  • (bkz: gunahkar sokaklarin tovbekar cocugu)
    (bkz: fetö/@gunahkar sokaklarin tovbekar cocugu)
    (bkz: cumhuriyetin recep tayyip erdoğan'ın eseri olması/@gunahkar sokaklarin tovbekar cocugu)

bu, fatih tezcan ve kadir mısıroğlu uşağı olan bir adet dinci, yobaz, gerici, orta çağ kafalı primattır!
    sözlük yönetimi, kanun/lar ihlal etmesine rağmen ısrarla bu adamı uçurmamaktadır!
  • gizli gizli tanzim kuyruğuna giren solcu görünümlü fetöcü de olabilir.

kimin ne bok olduğu belli değil bu devirde...
  • marketlerin ve pahalılığın sorumlusu kılıçdaroğlu olduğu için tanzim satış da reise ait olduğu için gizli gizli kuyruğa girmesi çok normaldir. sokuk sokuk başlık açıp entry sıçmayın. troll maaşı alıp adınızı isminizi bir şekilde akp listelerine bulaştırdınız devran dönünce adınız listelerde bir şekilde bulunacak o zaman ne sırasına girip ne kuyruğunda bulunacaksın onu düşünmeye başla.
  • 2 kilo domatesini kaptığı gibi kimse görmeden çağ dışı metrobüse binecek ya da su sızdıran(!) marmaray'ı kullanacaktır.

evine vardığında halk ekmek 'ten aldığı leziz ekmeğin arasına döşediği julien dilimlenmiş domatesi ezine peyniriyle süsleyip bütün bütün yutarken "nolcek bu memleketin hali" diye diye çayını höpürdetir.
  • açlığın sağı solu olmaz, cebinde paran yoksa açsan gider en ucuzu nerdeyse onu alırsın.
  • sırada bekleyen diğer sığırlar gibi fiyatları önce 2 katına çıkarıp sonra düşürdü diye birilerinin götünü yalayacak kadar beyinsiz değildir.

ulan onun bunun çocuğu bu videodaki sen misin?

https://www.youtube.com/watch?v=mhpz5pnldom
  • tanzim sağcılara mı açılmıştı? onu belirtmemişlerdi kusura bakmayın. ben parkınızda da biraz yuvarlandım, artık hakkınızı helal ediniz.

yanlız merak ediyorum acep sağcılar arasında da öncelik var mı?
    mesela şamanist türkçüler ırk açısından sağcı iken dini açıdan taşlanası bi topluluk, bunlara domates var mı?

ben türk milliyetçisiyim, dinime de ölesiye bağlıyım, lakin bir kusurum var size göre; ortodoksum ben. normalde über sağcı olarak sınıflandırılmam gerek, al sana bi kilo fazla patlıcan demeniz lazım ama yine de size soralım ne olur ne olmaz?