şükela:  tümü | bugün
  • emirgan'da bir mekan. aslında adı da bu değil de neyse. bahsedildiğine göre meşrubat dolabından giriliyor içerde parti falan yapılıyor. arada bir haberi çıkıyor gazete köşelerinde. ben de merak ettim şu içinden girilen meşrubat dolabını. fotoğrafını buldum sizinle de paylaşayım. bildiğin kapı gibi dolap yapmışlar.

http://i62.tinypic.com/2untt2a.jpg
  • gerçekte bilinen adı pizza emirgandır.
    fiyatları normalden yüksek ama arada bir kendinizi şımartmak için pizza yiyen biriyseniz burayı tercih edebilirsiniz. porsiyonları doyurucu ve lezzeti yerinde. müzikleri baymıyor, yormuyor. müziğin sesini ne konuştuğunu anladığın bir seviyede tutuyorlar. erken saatlerde giderseniz daha iyi çünkü oldukça küçük, mini minnacık bir yer.

benim asıl merak ettiğimse yıllardır boş olan o cadde önce kimin dikkatini çekti, kimin aklına geldi de buraya le boomu sonra pizza emirganı açtı. konum itibariyle o kadar abuk bir cadde ki orası.
    sahil boyunca çok daha güzel yerler var. mekan sahipleri oranın bir reina ya da sortie olmasını bekliyor olamazlar. ama bu halleriyle bile her akşam oldukça hatrı sayılır bir kalabalık ağırlıyorlar. bir bildikleri vardır herhalde.
  • turkish speakeasy.
  • sahibinin evinin araba garajından bozup yaptığı eğlence mekanı
  • magazincilere reklam yapsınlar diye bir şey verdiklerini düşündüğüm gereksiz mekan. karşıma çıkan birçok magazin sayfasında olaylı geceler bu mekanda yaşanıyor. ya buraya giden ünlülerin hepsi ekstra beyinsiz ya da mekan bunlarda kafa yapıyor bunlar da dağıtıyor.
  • adıyla uyumsuzluk yaşayan ilginç mekan. esenyurt'taki 1+1 daireler kadar m2'si var, millet buraya bi de eğlenmeye gidiyor. en son lucca'yı gördüğümde böylesine gülme krizine girmiştim türk zengini ve ünlüsü eğitilmezdir.
  • ay dayanımıcam yazıyorum. burası pizzacıdır evet. dışarıda iki masası var içeride fırın. sonra bir içecek dolabından içeri geçiyorsunuz. gerçekten ufacık bir mekan.
    rezervasyonla mı alıyorlar bilmem, ben iki zil sarhoş girmiştim yanımdakiler sayesinde.
    hakikaten sağa dönsen ünlü sola dönsen ünlü. ben sabaha karşı çıktığımda herkes hala eğlenmeye devam ediyordu.
    en asıl bombası mekanın sahibi umut evirgen arda’nın karısı aslışah’ın uzun süre aşk yaşadığı eski sevgilisi :( olaylar böyle