*

• kendisine yapildiginda insani hayli sinirlendiren,yapan tarafindan hicbi amaca ulasamayan sacmasapan eylem,telefonu acik mi kontrolu icin yapilabilir belki ama neden kimlik gizlensin ki hasta midir bu insanlar?
  • salaklıgın daniskası.
  • direkt telefon sapıklığı belirtisi olarak nitelendirilebilir. numara gözükmediği için telefon sahibi " ay gene sapık dadandı yaaa" *diyerek kendi kendine dertlenir.
  • birisine bokluk yapmak için gizli numara yapıldıktan sonra bu durumu unutup çağrı bırakmak
  • "-niye aramadin lan beni dun gece?
    +dun gece mi?
    -evet lan cagri biraktim ya sana 50 kere!?
    +yok olm ben almadim cagri magri....haa o sen miydin?
    -kim ben miydim?
    +israrla gizli numaradan cagri yapan dangalak?
    -gizli numara mi?
    +evet gizli numara...eminim dun gece kulaklarin cinlamaktan kizarmi$tir...hatta sadece senin degil, gelmi$inin, gecmi$inin, sulalenin...
    -taam lan sus...ukala yav$ak!!..."

...tarzi geyiklere neden olabilen eylem.
  • hastalıklı ruha sahip vatandaşların yaptıkları bir çeşit karşıdaki kişiyi rahatsız etme yöntemi.
  • genellikle kısa aralıklarla tekrarlanan bir eylem olduğundan, üçüncü aramadan sonra iyice sinir olan hedef kişinin açık haldeki bir tv; bilgisayar monitörü veya hoparlörün yanına gitmesi salık verilir. böylece henüz zil sesi gelmeden önce aramanın geleceği enterferans sayesinde tespit edilir ve arayan kişi telefonu kapatmadan kontöründen edilebilir.
  • zeki insanların yaptığı bir hadisedir. zaten çağrı bırakanlara, numaralı hatlı insanlar olarak uyuz oluyoruz. birde özel numaradan çağrı atmak insanı çileden çıkarmaya yetiyor.
hesabın var mı? giriş yap