şükela:  tümü | bugün
  • http://www.gladiatus.net/ adresinden yayina baslamis olan online roma donemi oyunu... ogame' i yapan arkadaslar hazirlamislar.
  • bitefight, ogame tarzi internet tabanli guzel bir oyun.ancak daha cok oynanis sekli bakiminden bite fight'a yakin bir oyun. hizla cogalan bir oyuncu kitlesine sahip. bir hafta icinde 5. server acilmis bulunmaktadir.
  • grafik bakimindan simdiye kadar yapilmislar arasinda en iyisi. frp konseptinde roma temasinda. "dişsiz at bakıcısı sizi kuşkuyla izler."
  • frp bir oyun. ücretli ve ücretsiz oynanabiliyor. çalışanlan için biçilmiş kaftan.
  • her 15 dakikada bir bakma istegi uyandiran yeni online furya, kucuk kronik hastalik.
    http://s6.gladiatus.net/game/c.php?uid=35181
    linkine bastiginiz anda sizi soymus oluyorum, olmayan altininizi aliyorum olmayana ergiyorum.
  • şuana kadar oynadığım online oyunlar içinde oynaması en kolay ve keyifli web bazlı oyun. ogame gibi 24 saat başında olmak gerekmiyor. omertada ki gibi güvenlik kodlarıyla uğraştırmıyor. oynanış ve konu bakımından oldukça cazip edici özelliklere sahip. kanımca oyunun en güzel yanı taverna diye tabir edilen mekandan alınan görevler.
  • premium üye olunca bekleme süresinin azalması dışında başka bir özellik kazandırmayan web tabanlı oyun.2 ay içerisinde ilk 100'e girilebiliyor ancak server yöneticileri sorunlara pek aldırış etmiyorlar.
  • at diskisi toplayan adamdan kahraman yarattigimiz oyun.
  • insanı oldukça saran bir oyun. bilhassa benim gibi roma hayranları için birebir. tabii belli bir seviyeden sonra rutine binmesi, görevlerin zorlaşması veya eşyaların pahalanması nedeniyle soğutabiliyor insanı. yine de günün yarısını bilgisayar karşısında geçirmek zorunda olanlar için, rahatlatıcı, farklı ve en güzeli de çok fazla vaktini almayan bir oyun.
  • öyle pek vakit almaz, hara mara derken 2-3 saatte bir 5 dakka bakar, bebenin birinin eline verip gönderirim diye tahmin ederek oynamaya başladığım, ancak zamanla saran lanet oyun. malesef ticaretti, upgrade di, keşifti şuydu buydu derken vakit alıyor. detay seviyesi çok iyi ayarlanmış, fazla kafa yormuyorsun, bu yüzden de sarıyor. vaktiniz azsa başlamayın. bu vesileyle; buradan bu oyunu ısrarla öneren spamtastic'e "allah cezanı versin kadın" diyorum. demiş bulundum ya da.