• http://www.gladiatus.net/ adresinden yayina baslamis olan online roma donemi oyunu... ogame' i yapan arkadaslar hazirlamislar.
  • bitefight, ogame tarzi internet tabanli guzel bir oyun.ancak daha cok oynanis sekli bakiminden bite fight'a yakin bir oyun. hizla cogalan bir oyuncu kitlesine sahip. bir hafta icinde 5. server acilmis bulunmaktadir.
  • grafik bakimindan simdiye kadar yapilmislar arasinda en iyisi. frp konseptinde roma temasinda. "dişsiz at bakıcısı sizi kuşkuyla izler."
  • frp bir oyun. ücretli ve ücretsiz oynanabiliyor. çalışanlan için biçilmiş kaftan.
  • 6. server'ı açılmıştır. bugüne kadar hiç itibar etmediğim online frp oyunlarından biridir; ancak dayanamayıp ilk kez ciddi ciddi oynamaya başladım, fena sarıyor.
  • her 15 dakikada bir bakma istegi uyandiran yeni online furya, kucuk kronik hastalik.
    http://s6.gladiatus.net/game/c.php?uid=35181
    linkine bastiginiz anda sizi soymus oluyorum, olmayan altininizi aliyorum olmayana ergiyorum.
  • 13. level dan sonra paralı üye olmazsanız bi bok yapamadığınız oyun.

ücretsiz oynarsanız misal 10. seviye olunca 8 saatte çok afedersiniz at boku toplayarak 160*8= 1280 altın yapıyorsunuz. aynı levelda biri size arenada saldırırsa (ki paralı biri haliyle saldırıyor level atlamak için ) tek seferde ortalama 800-1000 altınınızı alıyor -almasa da 2 kişi saldırınca zaten bu kadar ediyor. ve siz bok toplarken oluyor bu.. sonra siz de 200 altınla bakkaldan bi peksimet alıp şehirde türkü çığırabiliyorsunuz..

(bkz: başlarım böyle işe)
  • şuana kadar oynadığım online oyunlar içinde oynaması en kolay ve keyifli web bazlı oyun. ogame gibi 24 saat başında olmak gerekmiyor. omertada ki gibi güvenlik kodlarıyla uğraştırmıyor. oynanış ve konu bakımından oldukça cazip edici özelliklere sahip. kanımca oyunun en güzel yanı taverna diye tabir edilen mekandan alınan görevler.
  • premium üye olunca bekleme süresinin azalması dışında başka bir özellik kazandırmayan web tabanlı oyun.2 ay içerisinde ilk 100'e girilebiliyor ancak server yöneticileri sorunlara pek aldırış etmiyorlar.
  • at diskisi toplayan adamdan kahraman yarattigimiz oyun.
hesabın var mı? giriş yap