şükela:  tümü | bugün soru sor
67 entry daha
 • amk daha filmi izlemeden yok sıçacak bilmem ne. sıçışına şahit olacağız dediğiniz yönetmenin neredeyse boş filmi yok.
  filmi izlemeden milletin yorumuna göre gelip yorum yapan (bkz: loser)lar, başkasının bakış açısından etkilenen ezikler insanı sinemadan soğutuyor.

  edit: marvel ve dc lobisi çalışıyor. her duyduğunuza inanmayın.
 • ooo filmi izlemeden gömenler gelmiş hoş gelmiş.
  rotten tomatoes a bakıp buraya gelmişler hoş gelmişler. bak filmi izlersin yorum yaparsın hiçbir şey demem ama allah aşkına . izlemeden neden gömüyorsunuz.
  adamın filmogrofisinde 2 film haricinde gayet başarılı bir durum söz konusu. hayır bu adamın gömüldüğü kadar michael bay gömülmedi arkadaş. adam psikoloji ve düşüncelerdeki yanılsamalara oynuyor. bizimkiler hala mcu peşindeler. yani derler ya el sikiyle gerdeğe girilmez. heh işte o. ulan last airbender çıkmadan önce yere göğe sığdıramıyorlardı. film böyle güzel olacak şöyle güzel olacak diye. sonra elde patladı. bi sakin olun lkardeşlerim.
  split başlığına gidin bir okuyun millet filmi nasıl gömmüş. aradan 1 sene geçince split yere göğe sığmadı ama. tuhaf olan; algılarımızla ve beklentilerimizle bukadar çabuk oynamalarına neden izin veriyoruz ? işte o kısmı hiç anlamıyorum arkadaş.
  keyif almaya bak keyif.
  ya bir filmi beğendiğimi söylemeye bile utanır oldum yeminlen .
 • çok merak ettiğim filmdir. çekimlerinde çalışan arkadaşlarım sağ olsun senaryoya az çok vakıfım. biraz endişe verici olabilir lakin beklentilerim iyi yönde.
12 entry daha