şükela:  tümü | bugün
 • 18. yüzyılda ingiltere'de ortaya çıkan, ingiltere'ye özgü eski madrigal beste tarzı. kuşkusuz bu tarzın en büyük bestecileri arne, boyce ve samuel webbe'dir. ürettikleri eserler bir harika. özellikle samuel webbe'in ürünleri çok etkileyicidir.
 • dokuzuncu nesil yazar. *
 • ing. coşku, sevinç.
 • bir hülya avşar filminden bile fazla klişe barındırmasına rağmen, şimdilik kısır geçen yaz sezonunda takip edilebilir türden, terminolojideki tabirle summer filler,.. idealist öğretmen matt morrison, bir broadway eskisi,.. ileriki bölümlerde şarkı söyleyeceği muhakkak,..
 • plot bölümünde muhteşem bir rehab coverı dinleten, şimdilik dramadan uzak gibi duran pek tatlı fox showu.
 • nip/tuck'in creator'i** ryan murphy yapmis diye izledigim, klise genclik dizilerinden*** nefret edenlere * birebir olmus dizi.
 • matthew morrison'un muhteşem yeteneği dışında jane lynch'in efsane olacak karakteri sue sylvester için izlenmesi gereken dizidir. şahsen müzikal sevgim ve bilgim kısıtlıdır. ama glee izlerken bana keyif veriyor. bu da benim için yeterli. matthew morrison rol yaparken karizmatik, şeker vs. ama adam şarkı söylerken resmen başka bir şeye dönüşüyor. kızlar için seksi, erkekler için kıskanılası bir hal alıyor. özellikle 2. bölümdeki kanye west şarkısına dikkat çekmek isterim. jane lynch her zamanki gibi döktürüyor ve içinde bulunduğu işe değer katıyor. ileride şarkı söylemesini de umuyorum. dizideki diğer favorim de temizlik hastası rehberlik öğretmeni rolüyle jayma mays. karakteri şahane sahnelere gebe. kastın geri kalanıyla bir problemim olmasa da bireysel olarak ilgimi çekip beğenimi kazanabilmiş değiller. eminim ki brodway'da müzikal severler için iyi oyunculardır ancak televizyon için ben biraz soğuk buldum öğrencileri açıkçası. hele rachel rolündeki lea michele, iclal aydın'ın genç versiyonu resmen.

  dizinin yayınlanan bölümlerine bakacak olursak popüler şarkılarla bize bolca sürpriz yapacaklar. özellikle rehab muh-te-şem-di. her yeni bölümü hard disk'ime atışımda ilk bölümü açıp o sahneyi izliyorum. umarım kalan 10 bölümde aynı kaliteyi sürdürürler. amerika'nın yeni fenomeni biz izleyicilere hayırlı uğurlu olsun!
 • tesadüfen rastladığım iki sahne beni kopardı. sanırım izlemeye başlayacağım...

  http://www.tagtele.com/videos/voir/44025

  http://www.slack-time.com/…deo-6976-glee-cast-rehab
 • yeni çekilecek olan 9 bölümünden birinin joss whedon tarafından çekileceği dizi. bize buffy'nin "once more with the feeling" ve dr. horrible's sing-a-long blog gibi muhteşem müzikaller sunan bir adamın glee'ye hayran olması şaşırtıcı değil. bir bölüm yönetecek olmasının insanları bu kadar sevindirmesi de öyle. belki bir şarkı da yazıverir, şahane olur.
 • 'whedon nereye, biz oraya' mottosuyla veronica mars'tan sonra izledigim ikinci lise dizisi olmustur. bagimlilik yaratiyor epey, hele muzikal sevenlerde. kotu tarafi, henuz 8 bolum yayinlamis olmasi; bitiverdi.