şükela:  tümü | bugün
 • oz isimli dizideki doktor bayan, latindir kendileri.

  --- spoiler ---

  dizinin ilk sezonunda tim mcmanus ile bir birlikteği olmuştur ve bu birlikteliği uzun sürmemiştir. ikinci sezonda ryan o'reily''nin göğüs kanseri teşhisinden sonraysa ryan ile aralarında istemsiz bir yakınlaşma olmuştur fakat bilindiği gibi hayat hep aşkla meşkle geçmez ve hayat zamanla acı yüzünü de gloria'ya göstermekten çekinmez, başına gelmedik şey kalmaz sempatik doktorumuzun. tecavüze de uğrar kocasını da öldürürler bu süre zarfında gloria ryan'a karşı sürekli nefret besler, ryan'ı kendisine aşık edebilen ve ruhsuz denilen adamın bile sevgi sözcükleri mırıldanmasını sağlayan bir karakterdir ayrıca, zamanla ryan'a karşı duyduğu nefret de sevgiye, aşka dönüşür..

  (bkz: lauren velez)
  (bkz: all for you)
 • oz isimli dizide hapishanenin doktoru. kocası kendisine asık olan ryan oreilly isimli mahkum tarafından oldurtulmustur. oldurtulme olayının oncesinde ve sonrasında oreilly ye sempati beslemesi ask yasaması sanırım bu bayana karsı hic sempati duymamamın en onemli nedeni olsa gerek.
 • oz'da ryan o'reily'ın biricik aşkı.

  --- spoiler ---

  gloria nathan tecavüz'e uğrar, tecavüzcü oz'a cezasını çekmek üzere gönderilir. o'reily tecavüzcüyü öldürerek aşkını kanıtlar: "all for you gloria, all for you"

  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  mahkumlar üzerinde yaşlanmayı hızlandıran bir ilacın kullanılmasına izin vermesi ve ardından ilacı kullanan birkaç mahkumun ölmesi yüzünden lisansı alınma tahlikesiyle karşı karşıya kalmış doktor.

  --- spoiler ---