şükela:  tümü | bugün
 • 2015 yılında barcelona'da kurulan, deliveroo gibi, kullanıcıların kurye hizmetleri vermesini sağlayan uygulama. uygun çalışma vizeniz ve bisikletiniz (veya motorsikletiniz) varsa üye oluyorsunuz, karşılığında yiyecek-içecek, süpermarket, eczane vb. yerlere verilen siparişlere talip olup, dağıtımını yapıp sipariş başına ücretinizi alıyorsunuz.

  3 yıl içerisinde ispanya'nın çeşitli şehirleri ile birlikte, fransa, italya, portekiz, şili, peru ve arjantin'de de faaliyet göstermeye başlamış.
 • türkiye'ye halleniyorlar sanırım.
 • türkiye ofislerini açtıklarını gördüğüm şirket.
 • ispanya'da çok iyi çalışan bir sistem %30 komisyon ile çalışıyorlar. aslına bakarsanız ülkemizde de tutulur gibi geliyor.

  şöyle bir şey var yalnız, edirne & eskişehir (öğrenci şehri olması sebebiyle) saat gece 11, dışarda kar var tipi var, allah o siparişi götürene yardım etsin.
 • glovo türkiye'ye gelmiş niye haber vermiyorsunuz. dün buldum, mis gibi siparişimi verdim, 25 dk'da geldi. yol boyunca siparişinizi takip de edebiliyorsunuz çiçek gibi.
  ben en çok yemek için kullanacağım ama başka şeyler de sipariş edebiliyormuşuz.
 • bir dönem barcelona'da severek kullandığım harika uygulama. buraya da geldiklerini duyunca denemek istedim. öncelikle çok uzun süredir sıkı bir scotty kullanıcısı olduğumu belirtmek isterim. kullanım açısından şu anda scotty'den 10-0 önde. ancak glovo'nun map'i çalışmıyor. 3 kere kullandım üçünde de takıldı kaldı. yıllardır bu işi yapıp nasıl olur da map çalışmaz gerçekten anlamadım. ispanya'da kral olsa da burada scotty'den tokat yiyeceği bir gerçek. scotty çok daha hızlı sürede getiriyor. sürücülerin ve müşteri hizmetlerinin iletişimi çok daha iyi. glovo'da müşteri hizmetleri kalitesi yerlerde. elbet daha çok yeni. kalite artacaktır. ancak scotty türk markası ve istanbul'da artık brand loyalty'i iyice oturttu.

  hafta sonunu birleşik yazarak tdk'ya kafa atmışlar

  glovobildirim
 • türkiye'de hizmete girmiş olan kurye hizmetidir, yemeksepetinin tahtını sallamaktadır. 172sw1d(büyük harflerle) promosyon kodunu kullanarak siparişinizde 15 tl indirim sağlayabilirsiniz.
 • sonunda türkiye'ye de giriş yapmış uygulama. henüz kısıtlı bir kapsama alanına sahip olsa da kısa zaman içinde etkisini artıracağına inancım tam. sipariş takip sistemiyle kullanıcısına güven vermekte; siparişimi verip evime kadar nerede diye takip edebiliyorum, kafam rahat ediyor.
 • ülkemize girmiş olan uygulama. bir anda her şeye saldırmışlar yalnız, restorandan tut market alışverişine oradan kurye hizmetine her şeyi yapıyorlar. bakalım altından kalkabilecekler mi?
 • bir nevi getir ama restoranlar da var. ayrıca getir gibi deposu yok, sadece olan işletmelerin ürünlerini kendi kuryesiyle kullanıcıya ulaştırıyor. aşağıdaki bağlantıdan indirip promosyon koduyla 12 tl'lik indirim alabilirsiniz.

  https://glovoapp.com/tr/

  167n1yx