şükela:  tümü | bugün
 • pink inside... tanidik geliyo bi yerden ama nerden ???
 • ll ilk kez web tasarımı denen hadiseyi öğrenmeye niyetlendiğinde, ona karşılıksız yardımcı olan pink nickli kardeşin, aragorn kardeşler yaptığı, yıllardır aynı tarzıyla var olan web sitesi.. (bkz: pink) (bkz: aragorn) (bkz: raksnet)
 • piranhaların yaşamıyla ilgili birçok şey öğrendiğim blogsite. eski kadro hala var ama, sanirim yeterli vakit harcanamiyor.
 • 98'den beri bir sekilde kiyisinda dolandigim web sitesi.
  hatta bir dönem kanda'yi bir subdomain olarak host etmisti glow...
  o eski zamanlari düsününce simdi, 1. dünya savasi yillarindaki cocuklugunu anlatan kart bir fransiz delikanlisi gibi hissettim kendimi. eski 14400 modemimle sagdan soldan aldigim kullanici adlari ve parolalarla baglandigim internetin tadindan yenmedigi zamanlar..

  zamaninda icerigiyle ve icerige dokunanlariyla yasamimda tatli bir yer edinmis olan bu site, aslinda biraz daha genis bir olusum olarak, bir olgunun su yüzünde dalgalanip süzülen kagittan gemisi olarak düsünülmeli.
  kanda'siyla, mithral'iyla, factotum'uyla, rainbow'uyla, raksnet'ten superonline'a varolusunu sürdürmüs atheistcafe'siyle bir cümbür cemaatin ana duraklarindan biriydi. cemaat deyince de feto$ abi geliyor aklime her seferinde, ruhum karariyor.

  simdi acip bakiyorum, bikinisine ilistirilmis kalas gibi panerai ile poz veren briket gibi bir avrat duruyor karsimda... peh.. n'apayim ben o mal kariyi; lemmingleri ariyorum ben, örümcek adami ariyorum, syd'i ariyorum.
 • romantik cocuklarin huzune, aska, hayata, palavraya ve otesine dair agitlar dizdigi bir shoutbox idi benim icin glowingeyes. hadi romantizm bir asirdir zaten evsiz, ama cozy'ye ne oldu simdi kimbilir?
 • valla interleklerin neye ihtiyaci var dersen, gozum kapali "bu" derim. ozledik. yaslandik.