şükela:  tümü | bugün
  • tasarim olarak fark yaratmi$tir, seksenlerin sonu doksanlarin basi amerikan film ve dizilerinde bolca bulunur.. lassienin yeni versiyonunda ailenin arabasi olarak gorulebilir ornegin.

bir$ekilde kaba, guclu durur. hastasiyimdir. (bkz: chevrolet blazer)
  • kamyondan bozma gibi duruyor, kocaman, ama öyle bir motor var ki yolda kayarak gidiyor sanki mübarek.
  • gmc'nin bu modelini ilk defa dönemin başbakanının korumalarında görmüştüm. 5-6 araçlık bir konvoydu. ulan bunlar ne yakar şimdi ha saydırmıştım korumalara. aptal korumalar daha küçük araç yok mu sanki.. neyse

dün denk geldi kullanma fırsatım oldu bu hayvanı. biraz da deneme amaçlı gaza asıldım falan. hani böyle koruma gibi hızlı hızlı artiz artiz..

sonuç 32lt/100 km.
  • ıki satirda ben yazayim 6 yil oldu birlikteligimiz,
    2011 nisan ayinda yukon sle 4x2 modelini sifir km aldim su anda 211 bin km de
    arab yarimadasinda kullanilacak en guzel aile araci,
    yakit tuketimi sehir icinde gaza kokleyip hor kullaninca 18 lt ortalama veriyor, nazik kullana bilirseniz 13 lt civarinda dolasir,
    98 litre yakit deposu vardir uzun yolda 120 ile gidilmez araba bas arkadas diye bagirir 160 km/s hizla gidersiniz ve 90 litre 500 km menzili olur, 196 km den oteye gitmez ibre 200 dur sonu ibrenin ama takilip kalir 196 da :)
    130 km/s hizla virajlara rahatliklara girebilirsiniz ilk defa binenler korksa da virajdan cikinca vay bee diyip dururlar,
    sle modelim de 320 beygirlik 5300 cc motor vardir ve bu motor yetersizdir araca bence alabilirseniz direkt denali modeline yonelin, sen niye almadin derseniz bir standart yukon 37 bin dolar iken denali 61 bin dolar idi 2011 de (alamadim ya la.)
    allah ulkemiz de her kuluna rahatlikla kullanmak nasip etsin v8 motorlu araclari.
    simdilik bu kadar 6 yil 6 satira sigmaz ki :)
  • sayın cumhurbaşkanımızın makam aracına eskortluk yapan yüzlerce aracın markasıdır. amerikan tankıdır.