• marvin gaye'in gözyaşlarıyla vaftiz edilmiş, varlığı konusunda derin şüpheler oluşan,
    bu yıla ve büyük ihtimalle gelecek yıllara da damgasını vuracak st elsewhere albümünün sahibi isim. sadece crazy'i, gone daddy gone'ı ya da the last time'ı değil tüm albümü dinlemelisiniz, anlayacaksınız.
  • ilk dinlediğimde vokalin zenci tombik bi bayan olduğunu düşündüğüm daha sonra da ufak bi ayrıntı dışında bu düşüncemin doğru olduğunu gördüğüm yılın en iyi grubu.
  • danger mouse ve cee-lo ikilisinin grubu. geçtiğimiz haftalarda "crazy" parçası sadece internet üzerinden yaptıkları satışlar ile ingiliz single'lar listesinde bir numara olmuştu.
  • crazy adlı muhteşem şarkısının bir o kadar muhteşem klibini izlememle hayatıma giren grup.
  • crazy sarkisi ve ona ait kliple "ne guzel hala enfes seyler yapan insanlar var" dedirten sanatci kisi.
  • eger bu adamlar muzisyen ya da sanatci ise, ya da yaptiklari seye muzik deniliyorsa, turkiyeden kac tane muzisyen ve muzik olarak adlandirilabilecek eser cikar, beni gece gece bu dusuncelere gark etmis, ozlenilen ve beklenilen albumleri ile, iki guzel abimiz ve genelde sahnede onlara eslik eden bir dunya insandan olusan, sahane muzik yapan bir grup.

ayriyetten, ozleyenler icin gelsin
  • cee-lo green'in söylediğine göre, ileride kesinlikle en az bir albüm daha yapacaklar. ama ne zaman yapacaklar meçhul. cee-lo'ya bakıyorum, bayadır üstünde çalıştığı the lady killer albümünü sonunda çıkardı. danger mouse ise yapımcılık işlerine devam ediyor, bunun yanında broken bells üzerinde iyice yoğunlaştı. yani elemanların ikisi de kendi albümleri üzerinde yoğunlaşmış durumdalar. ikisinin de albümlerini edindim dinledim, cee-lo iyiden iyiye soul'a kayarken, danger mouse broken bells ile alternatif rock yapıyor. farklı yollardan gitmelerinin yanında, aynı zamanda müzikal anlamda da birbirlerinden uzaklaşmış durumdalar. ve şunu da söylemeliyim, ikisinin albümlerini aldım topladım, çarptım, bir gnarls barkley etmedi. cee-lo'ya inanmak istiyorum. eğer yeni albüm yapmazlarsa gerçekten çok büyük bir hayal kırıklığı olur.
  • yüksek lisansı bırakıp ülkeye geri dönme arifesinde bir gün mp3'te denk gelip bir anda kendi kendime hesap sordurtan ve içine düştüğüm boktan durumu sorgulayan şarkının sahibi. gnarls barkley - crazy

sözleri ise şöyle diyordu:

"and i hope that you are having the time of your life
    but think twice, that's my only advice
    come on now, who do you, who do you, who do you, who do you think you are,
    ha ha ha bless your soul
    you really think you're in control?
    well, i think you're crazy."
  • kadife gibi yumuşak bir sesi var bu adamın, insanın ruhuna değiyor.
  • vokalisti cee-lo 90'ların hip-house grubu the goodie mob'un üyesiydi zamanında.
hesabın var mı? giriş yap