• dinodini tarafindan, anco'dan ayrilinca, kick off'un devami olarak uretilmi$ futbol oyunu. emlyn hughes'in a$iri geli$tirilmi$i gibi bir gorunumu vardi..
  • türkçesi amaç olan kelime
  • ilk ekran çıkar, eğer acelen varsa kendi takımını seçersin, rakip takıma dokunmadan aberdeen'e karşı oynarsın...
    aşmıştım ben bunu editten türkiye ligi yapmıştım, orta sahadan falso verip gol atıyodum (bkz: oha)
  • (bkz: kick off 3)
  • hattızatında (bkz: atari salonu) larında gs, bjk ve fb 'nin bulunduğu bi versionu wardı, levent miydi neydi bi çocuk wardı cracker, o yapmıştı (bkz: double dragon 2) de onun crack'ıydı; atari salonlarına çok satıodu bu... ben de yapmıştım bi kaç kez. her neyse; oyunda gs, bjk ve fb bulunması amansız çekişmelere gark edior, goal oynanan makinanın önün içe içe bi kalabağı da mutlak barındırıyodu. aferim.
  • (bkz: the goal)
  • sahayi horizontal yada vertical olarak secip oynayabiliyordunuz... ufak joystick darbeleri ile super calimlar atip ilerleyebilirdiniz, uzun suredir oynadigimiz, hos, guzelligi bol olan bir oyundu fakat bir kick off 2 nin verdigi tadi yakalayamadiginizin farkina varirdiniz sonradan.
  • zamanlamanızın çok önemli olduğu futbol oyunu idi..topu fazla tutup sürdüğünüz zaman ayağınızdan okadarda açardınız böyle olduğu zaman çalım yapmak topla birlikte oyuncuya yön vermek zorlaşırdı zira bunları yapabilmek için tam topa temas ettiğiniz anda joystickinizi yönlendirmeniz gerekirdi aksi takdirde ya oyuncuyu bakkala yollardınız yada topu havaya dikerdiniz (joysticki koştuğunuz yönün tersine çekince topu havalandırırdı)..birde hard diye bir hakem vardı yanılmıyorsam her faule kırmızı kart gösterirdi..
  • tarantino'nun yapımcılarından sıkı bütçeli bir üçleme futbol filmi projesi*
    yazanın çizenin yalancısıyım, bayada bir futbolcuyla şimdiden anlaşma yapılmış. şu aralar çekimlere başlanıp 2006 dünya kupası civarı tamamlanakmış. birazda konuya bakalım efenim şöyleki; film bir latin gencin 1.lig´de oynamak için los angeles´tan kalkıp ingiltere´ye gelişini anlatmakta imiş. yapımcı mike jefferies amca ise olayı şöyle açıklamış: "her ne kadar ufak tefek futbol hikayeleri filmlere konu olduysa da baştan aşağı futbolla ilgili bir film yapılmadı, hele hele de bizim oynatacağımız şekilde gerçek futbol yıldızlarının oynadığı bir film hiç yapılmadı"
    heyecanla bekliyoruz bakalım. öyle diyolarsa öyledir.
  • türkçe yayınlanmış her sayısı arşivimde bulunan, kanımca türkçe yayınlanan en kaliteli dergi
    ilk çıktığı zamanlar ilgi çekmek için yayımlanan türkiye ligi yorumları şu aralar o kadar az ki zaten, kalitenin etkilenmesi çok da söz konusu değil.
    ayrıca çoğu türk yazar yine avrupa ligi yorumları yapıyo.
    sene başı analizleri olsun, her mevki için ve de her kulüp için hazırladığı toplistler olsun, posterleri olsun komple başarılı bir dergi.
    3 sene doldurmak üzere nerdeyse türkiyede ve hala yayımdan kalkmadı*. çok mutluyum
hesabın var mı? giriş yap