şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beta testi başlayan türk borsası

bu linkten kaydolabilirsiniz.
  • şu an türkiye'deki borsalar içinde en iyi fiyatı veren, londra merkezli türk borsa. minimum yatırım ise 100 tl'ye düşmüş.
  • tasarım ve kullanıcı dostu olma açısından açık ara en iyi coin borsası, türk mü emin değilim o derece.
  • kullanıcı deneyimi en iyi borsalardan biri. umarım kısa zamanda çok coin listelerler.
  • an itibariyle fiyat olarak da rekabetçi olmuş gözüküyorlar.
  • türk borsa sitelerine göre daha makul fiyatlar barındıran borsa sitesi. binance ile neredeyse aynı. şu anda güncel btc fiyatı : binance: 30621 tl, btcturk: 30190 tl, paribu 30019 tl, koinim 29999 tl, gobaba: 30581 tl.
    arada sağlam fark var. türk borsalarında zararına para çekeceğime buradan fazlasıyla çekerim. ingiltere merkezliymiş. .
    edit: 1200 lira gibi küçük bir miktar çektim gobaba'dan deneme amaçlı sadece. gobaba'nın marketcap'de gözükmemesinden ve sosyal medyada pasif kalmasından dolayı daha yüksek tutarlı çekimleri genelde btcturk'den gerçekleştiriyorum henüz yüksek tutatlı çekim yapacak kadar güvenemiyorum kısacası. zamana ihtiyacı var.
    isterseniz ref linkimle kaydolarbilrisiniz
    https://www.gobaba.com/?id=pjp61zbm
    veya sadece www.gobaba.com
  • yaptığınız transferleri keyiflerine göre sistemlerinde inaktif şekilde bekleten, bunun için hiçbir mantıklı açıklama yapma gereği bile duymayan, güvenimi sarsmış borsa.

sinir sisteminize güveniyorsanız kullanabilirsiniz, aksi halde yanaşmayın bile.
  • (bkz: #81602390)
  • çok fark yok, ama muamele çok iyi.
  • kullanıcılarını üzmeyen ve mağdur etmeyen oluşumlardan, merkezi londra'da bulunmakta. şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım.