şükela:  tümü | bugün
  • rahat olduğu için olabilir
    seksi görünmek için olabilir
    yakıştığını düşündüğü için olabilir vs vs vs

yalnız bir erkeğin bunu ''yanıyor çünkü ve seks yapacak adam arıyor'' diye yorumlaması ne kadar malcaysa bir kadının da bunu ''biz vücudumuzu göstermek için giymiyoruz, sadece ama sadece rahat diye giyiyoruz yoksa başka amacımız yok'' diye yorumlaması da benim nazarımda aynı oranda malcadır.

bir yazı vardı başta kadınlar olmak üzere millet bayılmıştı yazıya, bense yerden yere vurmuştum yazıyı. bakkal amca ve şort giyen kızın hikayesi gibi bir şeydi. yazı boyunca kadınların yaptığı her eylem ''aklanmaya'' çalışılmıştı. kadın şort giyerse sıcak diye giyermiş, evine erkek arkadaşı gelirse sohbet için gelirmiş filan filan. yahu bir erkek eve kız arkadaşını getirdiğinde hesabını vermiyorsa, bir erkek karın kaslarını gösterdiğinde, dövmesini gösterdiğinde, parasını, arabasını gösterdiğinde bunun hesabını vermiyorsa kadın niye vermek zorunda olsun? sen yaptığın eylemin altındaki nedeni bir erkek kadar özgürce dile getiremedikten sonra erkekle birebir aynı eylemleri de yapsan yine erkekle eşit olduğunu iddia edemezsin.

yaz amk, seksi göründüğü için kendimi çekici hissettiğim için ve çekici bulduğum erkeğin beni çekici bulması için de giyiyorum de. ama çekici bulmasını istediğim erkek sen değilsin, çünkü seni çekici bulmam için yaptığın şeyler dikkatimi çekmiyor de.
  • vücut yaptığında üstsüz dolaşan erkekle aynı amaçtadır.
  • (bkz: göbeği açık kiyafet giyen kızın asıl amacını sorgulayan bunyenin esas amaci)
  • ya şu güzelim ülkede hala neleri tartışıyoruz. millet çıplak gezinir başka ülkelerde dönüp bakmazlar bile. bizim ülkemizde hala göbeği açık , bacağı açık , ensesi açık. şu ülke , düşünce özgürlüğü olduğunda gelişecek başka türlü oluru yok. o da şuan mümkün değil.
  • bazı zihin yoksunu insanların yine ve yeniden ortaya dökülmelerine mahal veren bi nevi (bkz: tespit sicmak) için duruma biçilen güya mantık çerçevesine zerk edilmeye çalışılmış (bkz: absurd) konudur. bu mevzuyu masaya yatırıp düşünen mal, herhangi bi yer de s gorse ooo seks diye atlayacaktır.
  • kafasına göre takılmaktır belki de. size ne ?
  • gobegini dudukletmek istiyordur. eved. batinin ahlaksizligidir. kiniyorum. maral sen yorulma.

modaya uyuyordur.
  • akla göbek deliği kokusunu getirten kızdır.
  • tişört giyerek kolunu açmaktakiyle aynı amaçtır.